Výroba přírodních doplňků

Jsem menším výrobcem přírodních doplňků stravy zakládající si na poctivosti a kvalitě odváděné práce. Své bohaté zkušenosti z farmaceutické výroby jsem skloubila se znalostí homeopatie a mnoha celostních léčebných směrů včetně zaměření na výživu člověka. Ve své práci se s pečlivým zájmem a důslednou pečlivostí soustředím na komplexní zdraví člověka a jeho individualitu.

Ve své výrobě používám jen kvalitní suroviny od ověřených dodavatelů. Veškeré suroviny jsou před výrobou testovány v akreditovaných laboratořích. K používaným surovinám nejsou přidávány žádné další pomocné látky, jež by zbytečně zatěžovaly trávení a spoustu dalších procesů, jež se podílejí na zdravém fungování organismu. Výroba dále probíhá podle přísných hygienických norem v rámci systému HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points, česky Systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů ve výrobě). Produkty vyrábím jak pod svou vlastní značkou a zároveň nabízí výrobu pod značkou zákazníka.

Homeopatické poradenství

2007 - 2011 Česká škola klasické homeopatie, akreditovaná ECCH (European Council for Classical Homeopathy) a ČKKH (Českou komorou klasické homeopatie).

2010 - 2012 Medicínské znalosti pro homeopaty.

od roku 2011 Postgraduální studium u Česká škola klasické homeopatie.

od roku 2012 Registrovaný homeopat u České komory klasické homeopatie.

2013 - Letní škola homeopatie pořádaná Českou komorou klasické homeopatie (Téma: léčba depresí, degenerativní změny mozku a nervové soustavy, Autismus, Aspergerův syndrom).

                       Reference na Portálu terapeutů celostní a alternativní medicíny            

Poradenství v oblasti legislativy doplňků stravy

Poradenství v oblasti legislativy při uvádění doplňků stravy na trh, navržení či kontrola textů etiket doplňků stravy včetně výživových a zdravotních tvrzení, notifikace doplňků stravy. Vše s ověřením dle platné národní a evropské legislativy.

Výživové poradenství

Nabízím změnu ve Vašem stravování. Poradím Vám, jak se stravovat, abyste předešli chronickým civilizačním chorobám, jak změnit jídelníček pro redukci hmotnosti tak, abyste se mohli najíst, ale zbavili se nadbytečných kilogramů zcela přirozeně a přitom upevnili své zdraví.

2019 - akreditovaný kurz Poradce pro výživu pořádaný společností NutriAcademy.

2020 - vzdělávací seminář Výživa dětí, těhotných a kojících žen pořádaný společností NutriAcademy.