Ceník

Výroba přírodních doplňků

V případě zaslání konkrétní poptávky nabízím zcela nezávaznou cenovou nabídku s přesným návrhem řešení. 

0 Kč

Realizace výroby

dle nabídky

Homeopatické poradenství

Telefonická / e-mailová konzultace při řešení akutních stavů

Cena konzultace akutního stavu s následným doporučením homeopatického léku

500 Kč

Vstupní konzultace při řešení chronických obtíží

Vstupní konzultace v délce trvání 1 až 2 hodin. V ceně konzultace je kompletní analýza klientova případu zahrnující práci s homeopatickým Repertoriem a Materií Medicou, následné vyhodnocení prvních několika homeopatických léků na cca 3 měsíce a jejich předání klientovi, včetně telefonické či e-mailové podpory kdykoliv během léčby, řešení případných akutních stavů a celkový dohled nad průběhem léčby.

2 200 Kč

Kontrolní konzultace při řešení chronických obtíží

Kontrolní konzultace v délce trvání cca 0,5 až 1 hodiny. Zhodnocení dosavadní léčby za zohlednění nových událostí v životě klienta a následného stanovení dalšího průběhu léčby včetně vedení případu prostřednictvím telefonických či e-mailových konzultací během léčby.

1 500 Kč

Výživové poradenství

Vstupní konzultace

Seznámení s klientem, zjištění vlastní motivace a cílů, diagnostika za pomocí přístroje Tanita a společná konzultace naměřených parametrů. Předání anamnestického dotazníku, předání dokumentů k vyplnění jídelníčku a pohybové aktivity na týden, dokument k sepsání nákupního košíku preferovaných potravin.

500 Kč

Výživový plán individuální 

Na základě vstupních informací analýza dosavadního jídelníčku, zjištění dosavadního trojpoměru živin, sestavení nového jídelníčku na týden či dva týdny dle dohody a změna trojpoměru živin, stanovení krátkodobého cíle, doporučení pohybové aktivity.

3 900 Kč

Kontrolní konzultace s měřením a úpravou jídelníčku

1 500 Kč

Konzultace v nastavení správného poměru živin na míru (bez vážení) 

Nastavení výše energetického příjmu a výdeje, nastavení živin dle zvoleného cíle klienta využívajícího dále aplikaci Kaloricketabulky.cz

300 Kč

Konzultace v nastavení správného poměru život na míru (s vážením)

Diagnostika za pomocí přístroje Tanita a společná konzultace naměřených parametrů, nastavení výše energetického příjmu a výdeje, nastavení živin dle zvoleného cíle klienta využívajícího dále aplikaci Kalorickétabulky.

500 Kč