Zklidňující krém ATOPIK 50 ml

OKAMŽITÁ ÚLEVA, OBSAHUJE OXID ZINEČNATÝ

Okamžitá úleva pro atopickou pokožku s projevy podráždění, vlhkosti a svěděním.

Krém výrazně zklidňuje, regeneruje a zmírňuje ekzematické projevy na pokožce, jako je zarudnutí, vlhkost a svědění. Synergická směs aktivních látek z ovsa (ovesného oleje a extraktu), extraktu z měsíčku lékařského a konopného oleje spolu s přidaným oxidem zinečnatým přispívá k omezení patogenních mikroorganismů a zmírňuje projevy ekzému. Oxid zinečnatý rovněž přispívá k ochraně bariérové vrstvy pokožky, pomáhá absorbovat přebytečnou vlhkost, zmírňuje podráždění a podporuje rychlejší regeneraci. Čistě přírodní složení s BIO certifikací je doplněno o přírodní éterické oleje z pryskyřice stromu kopaiva, květů blue tansy a dřeva cedru. Kompozice vybraná cíleně pro ekzémem zasaženou pokožku zklidňuje podráždění kůže, její aroma má pozitivní vliv na mysl vystavenou úzkosti a zatížení.

Určeno všem, které trápí atopický ekzém a jeho nepříjemné projevy, které zatěžují každodenní život. Atopikům, kteří chtějí své pokožce dopřát péči s čistě přírodním složením obohaceným o benefity éterických olejů, které navíc ulevují při úzkostech mysli a podporují nalezení vnitřního klidu.


POUŽITÍ: Krém nanášejte v silnější vrstvě na vlhká, zarudlá či svědivá místa až 4x denně do doby, než dojde ke zklidnění. Lze použít i 2x denně na místa, která jsou vystavena nadměrné vlhkosti nebo zapaření.

SLOŽENÍ: Aqua (demineralizovaná voda); Helianthus Annuus Seed Oil (slunečnicový olej v bio kvalitě); Zinc Oxide (oxid zinečnatý, zklidňující složka); Cannabis Sativa Seed Oil (konopný rostlinný olej v bio kvalitě); Pentylene Glycol (hydratační látka, s antimikrobiálním účinkem); Glyceryl Stearate (přírodní koemulgátor na bázi rostlinného oleje a glycerinu); Cetyl Alcohol (stabilizátor na bázi mastných alkoholů z rostlinných olejů); Calendula Officinalis Flower Extract (extrakt z měsíčku lékařského); Avena Sativa Kernel Oil (ovesný rostlinný olej); Betaine (betain, hydratační složka); Xanthan Gum (přírodní polysacharid, zahušťovadlo); Bisabolol (alfa-bisabolol, zklidňující složka); Hydrogenated Castor Oil (hydrogenovaný ricinový olej); Phenethyl Alcohol (přírodní vonná složka); Avena Sativa Kernel Extract (ovesný extrakt); Cedrus Atlantica Wood Oil (éterický olej z cedru atlaského); Tanacetum Annuum Flower Oil (éterický olej z květů vratiče ročniho, jiný název heřmánek marocký nebo Blue Tansy); Copaifera Reticulata Balsam Oil (éterický olej z pryskyřice stromu Kopaiva); Menthol* (přírodní mentol); Geranyl Acetate*; Linalyl Acetate*; Tocopherol (vitamin E, antioxidant); Limonene*.

*- z přírodních éterických olejů

VÝROBCE: Nobilis Tilia s.r.o., Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa, Česká republika. 

399,00 Kč
cena včetně DPH