Směs éterických olejů OPORA PŘI MENOPAUZE 10 ml

Harmonizuje projevy v období menopauzy.

Přináší emoční rovnováhu a pohladí na duši.

Jemná květinová, citrusově bylinná vůně harmonizuje tělesné i psychické projevy v období menopauzy.

Lahodně vyvážená směs éterických olejů s jemným estrogenním působením využívá jejich vzájemné synergie k úlevě v období postupného přechodu ženy do věku moudrosti. Emočně zchlazuje a harmonizuje, dodává pocit ženskosti a bezstarostnosti. Zmírňuje stres a podporuje stabilitu při kolísání nálad a pocitech smutku. Na fyzické úrovni nenásilně vyrovnává hormonální hladinu a u žen v postmenopauze zvyšuje vyplavování oxytocinu - hormonu lásky. Vnímání vůně se mění v závislosti na měsíčním cyklu ženy.

Doporučuji doplnit o bylinný nápoj z Jamu čínského a Drmku obecného FEMI DRINK 150 g.

NÁVOD K POUŽITÍ: Přidejte 3-5 kapek do vody v aromalampě nebo požadovaný počet kapek do difuzéru či inhalační tyčinky. Možno použít také k přímé inhalaci. Nepoužívejte neředěné na pokožku, chraňte oči a chraňte před dětmi.

SLOŽENÍ: Salvia Sclarea Oil (éterický olej z šalvěje muškátové); Pelargonium Graveolens Oil (éterický olej z pelargonie vonné); Foeniculum Vulgare Oil (éterický olej z fenyklu obecného); Citrus Limon Peel Oil (éterický olej citronový); Picea Mariana Leaf Oil (éterický olej z černého smrku); Cupressus Sempervirens Leaf Oil (éterický olej z cypřiše stálezeleného); Rosa Damascena Flower Oil (éterický olej růžový z růže damašské); Limonene*; Citronellol*; Geraniol*; Eugenol*; Farnesol*; Neral*.

* z přírodních éterických olejů

OBJEM: 10 ml

VÝROBCE: Nobilis Tilia s.r.o., Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa, Česká republika.

429,00 Kč
cena včetně DPH