Lumbrokináza 200 FU, 30 cps.

ENZYMY, KREV

Lumbrokináza obsazuje fibrinolytické enzymy pomáhající Vašemu tělu odstraňovat fibrin, sraženiny a biofilmy, které mohou skrýt bakterie a umožnit jim uniknout detekci. Je téměř 30x silnější než nattokináza a přibližně 300x silnější než serrapeptáza. 1 kapsle se zpožděným uvolňováním obsahuje 40 mg lumbrokinázových enzymů.

Lumbrokináza - tradiční součást čínské medicíny

V současné době existuje několik proteolytických enzymů, které mohou pomoci rozložit fibrin a biofilmy. Patří mezi ně pankreatické enzymy, bromelain, nattokináza, serrapeptáza a lumbrokináza.

Lumbrokináza, která je rozsáhle studována v Číně, jedná se o skupinu velmi silných a nových fibrinolytických enzymů pocházejících z žížal (Lumbricus rubellus).

Žížaly se používají v tradiční čínské medicíně ve východní Asii po tisíce let, ale teprve nedávno se staly dostupnými fibrinolytické enzymy žížaly, EFE z Lumbricus rubellus.

Vědci zjistili, že EFE z Lumbricus rubellus není jeden, ale směs šesti enzymů - všech složek serinové proteázy s různými fibrinolytickými aktivitami.

Enzymy jsou účinné při rozpadu fibrinu a fibrinového proteinu, který drží matici biofilmu pohromadě.

Ze všech proteolytických enzymů nebo enzymů štěpících bílkoviny se pouze serrapeptáza a nattokináza podobají lumbrokináze, pokud jde o fibrinolytickou aktivitu.

Lumbrokináza je téměř 30-krát silnější než nattokináza, enzym z natta.

Přibližně 300-krát silnější než serrapeptáza - enzym extrahovaný z bource morušového.

Jak vznikají kolonie biofilmů v našem těle

Většina bakterií v našem těle vytváří biofilmy, tedy nejedná se pouze o volně plavoucí jednotlivé buňky. Biofilmy jsou kolonie, které umožňují přežití těchto mikroorganismů. Vytvářejí slizké látky z polysacharidů nebo molekul cukru, DNA, minerálů, jako je železo, vápník a hořčík, které ukradnou z vašeho těla, a také z fibrinu.

Jakmile se vytvoří biofilm, mohou se připojit další typy mikrobů. I když některé biofilmy mohou být prospěšné, většina z nich není pro vaše zdraví tkání a orgánů žádoucí.

Biofilmy umožňují bakteriím zůstat ve skrytu před imunitním systémem. Je to z velké části kvůli vnějšímu polysacharidovému ochrannému krytu biofilmu, který zahrnuje fibrinový protein.

Biofilmy mohou poškodit povrchy, ke kterým se připojují. Navíc mohou chrlit toxiny a zbavit vaše tělo minerálů. Pokud se stanou dostatečně velkými, mohou biofilmy způsobit překážku.

Princip vzniku biofilmů.

Kde tedy tyto biofilmy vznikají? Tyto vrstvy se mohou tvořit téměř kdekoli například v ústech, dutinách, uších, srdci, tepnách, ledvinách, močovém měchýři a zažívacím traktu.

Zubní povlak, který se každý den tvoří na vašich zubech, je biofilm. A stejně tak sliz, který se tvoří na pomalu se pohybujících rybnících.

Váš GI trakt je ideálním místem pro bakterie a tvorbu a přežití jejich biofilmů. Obzvláště pokud je vaše střevní výstelka poškozena.

Aktivitu biofilmů lze regulovat správnou výživou, probiotickými kulturami a proteolytickými enzymy.

Současná legislativa EU reguluje uvádění informací o účincích doplňků stravy. Podrobnější informace, jež které by mohly vzbudit dojem léčebného účinku, tedy nejsme oprávněni uvádět. Využijte tedy volně dostupné zdroje informací o bylinách, jež regulovány nejsou, případně se obraťte na naši poradnu: poradna@zdravizacinauvas.cz.

SLOŽENÍ V 1 KAPSLI: Dr. Mercola Enzyme blend (Lumbrokináza, Proteáza) - 2 000 FU - 11 mg. Ostatní ingredience: Mikrokrystalická celulóza, Organická rýžová slupka, kapsle s oddáleným uvolňováním (hydroxypropylmethylcelulóza, guma gellan), Askorbyl palmitát (Vitamin C).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 1 kapsle denně.

Neužívejte spolu s léky ředícími krev.

POUŽITÍ: Užívejte na lačno, zapíjejte dostatečným množstvím tekutin.  

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: 

  • Neužívejte spolu s léky ředícími krev.
  • Nepřekračujte doporučené dávkování.
  • Ukládejte mimo dosah dětí.
  • Není určeno pro děti do 3 roku, pro těhotné ženy a kojící.
  • Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou, vyváženou stravu a zdravý životní styl.
  • Nepoužívejte, pokud je originální obal porušen.
  • Při současném užívání s jinými léky se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.

Dr. Mercola je jedna z předních zdravotnických společností ve světě, která vyrábí přírodní produkty. Značka nese název po svém zakladateli - Josephovi Mercolovi, který je americkým zastáncem alternativní medicíny.

1 149,00 Kč
cena včetně DPH bez DPH 1 025,89 Kč