Diář pro rok 2024

Vyprodáno NOVINKA

DIÁŘ PLNÝ PRAKTICKÝCH TIPŮ

Tento diář od terapeutky tradiční čínské medicíny Mgr. Jany Kubíčkové Vás provede celým rokem v souladu s přírodou a teorií 5 prvků tradiční čínské medicíny. Může být zajímavým dárkem pro Vaše blízké, pomůckou pro klienty nebo může udělat radost jen Vám samotným.

Praktické rozdělení podle prvků

Kalendář není jen o dnech, měsících, ale také o energii, kterou dané období nese. Jednotlivá období jsou rozdělená podle 5 prvků (elementů) a odlišená barvami. V čínské medicíně spadá ke každému prvku orgán, který autorka diáře Mgr. Jana Kubíčková podrobně a prakticky popsala.

Rada pro každý týden

Každý týden odstartujete radou pro konkrétní období. 

České pranostiky

Zvyklosti z čínské medicíny obohacují české tradiční pranostiky. Zjistíte, že se čínská filosofie a popis sezón od těch českých příliš neliší a v mnohém se doplňují. Například v době, kterou čínská medicína uvádí jako vrchol jangu, slavíme letní slunovrat. Nebo možná lépe řečeno slavili jsme. Právě naše necitlivost k těmto proměnám, rituálům a tradicím vede k tomu, že vznikají nerovnováhy, které stojí na počátku většiny zdravotních potíží.

Mnohdy to intuitivně cítíme. Třeba suchý únor přesně pasuje do období, kdy vstupujeme do dřeva a svoji vládu přebírají Játra se Žlučníkem a odlehčení od alkoholu je něco, co jim extrémně prospívá.

Ilustrace od Nely Svobodové

Kromě toho, že je diář praktický, je i krásný. A to díky autorským ilustracím Nely Svobodové, studentky výtvarného umění a neteři autorky diáře Mgr. Jany Kubíčkové.

Menstruační kalendář jinak

Menstruační cyklus je v čínské medicíně důležitým ukazatelem. Jedním z cílů diáře je naučit ženy svůj cyklus více sledovat. A takhle černé na bílém je to přehlednější než aplikace v telefonu.

Specifikace

Formát A5

Rozsah 128 stran

Vazba flexi - měkké desky (lepenka)

Gumička a záložka

Autor: Mgr. Jana Kubíčková 

316,00 Kč 395,00 Kč
cena včetně DPH bez DPH 316,00 Kč