BIO esenciální olej z máty peprné pro šťastný mikrobiom a veselé střevo 10ml

Trávení, Mikrobiom
Prevence infekcí, působí proti bolesti, posiluje nervy a zažívání, zvyšuje energii, podporuje imunitu.
 
Mikrobiom podle nejnovějších vědeckých poznatků (enterický nervový systém a náš druhý mozek) sehrává významnou roli nejen v procesech kůže (našeho největšího orgánu) ale i mozku a tvorby neuronů - buněk nervové soustavy.

Doporučujeme pro péči o veselý mikrobiom a přirozeně funkční trávící systém. Mátový esenciální olej obsahuje mentolovou silici (s mentolem a jeho estery), menton, sabinen, mentofuran, iperiton a třísloviny, hořčiny a flavonové glykosidy.

Máta peprná v BIO kvalitě pro zlepšení trávení

Máta peprná v BIO kvalitě tlumí nadýmání a křečovité bolesti v oblastech trávícího systému. Příznivě ovlivňuje funkce žaludku a žlučníku. Mírně snižuje krevní tlak a pozitivně stimuluje CNS. Velmi pomáhá při revmatismu a většině kožních onemocnění.

Mátový čaj a jeho zázračné účinky

Ne náhodou považuje Arabský svět po ránu zelený čaj s mátou peprnou nebo čistý mátový čaj za zázrak a lékaře na všechno. Jde především o Detox mikrobiomu a trávící soustavy, která stojí za zdravou imunitou i kůží, vlasy a nehty.

Mátový olej pro vaše zdraví

Celá část Planety Země v teplých a horkých oblastech dezinfikuje a léčí svůj organismus právě pravidelným popíjením, užíváním máty peprné v aromaterapii a také hydroterapii – koupelích. Přinášíme vám konečně čistý kvalitní bio mátový ole, kterým můžete začít pečovat o sebe i své blízké.

SLOŽENÍ: 100% čistý certifikovaný esenciální olej z máty peprné, Linalool, Eugenol, Citral z čisté přírody v BIO kvalitě.

POUŽITÍ: K přímé aromaterapii na vnitřních zápěstích a spáncích.

Další způsoby použití:

  • Mátový olej pro zlepšení trávení a úlevu od bolestí - pokud Vás trápí špatné trávení, zápach z úst nebo žlučníkové a žaludeční koliky a bolesti, kapejte si olej do koupelí pro rychlou ale i trvalou pomoc.
  • Pomoc při trávicích problémech - nakapejte pár kapek do 1 dl vody a vypijte v případě trávících bolestech a obtížích (průjem nebo zácpa). Rychleji odstraňuje zápach z úst a žaludku.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování. 
  • Ukládejte mimo dosah dětí. 
  • Není určeno pro děti do 3 let, pro těhotné ženy, ženy plánující těhotenství a kojící. 
  • Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. 
  • Dbejte na různorodou, vyváženou stravu a zdravý životní styl. 
  • Nepoužívejte, pokud je originální obal porušen. 
  • Při současném užívání s jinými léky se poraďte s lékařem nebo lékárníkem. 

SKLADOVÁNÍ: Skladujte a uchovávejte v suchu a chraňte před přímým slunečním světlem. 

OBSAH BALENÍ: 10 ml

VÝROBCE: Tři věže s.r.o., Levandulové údolí, Československé armády, 267 51 Zdice - Chodouň, Česká republika.

499,00 Kč
cena včetně DPH