Webináře


Scott Schwenk

Síla dechu: Uvolněte své emoční blokády

Jogíni, taoisté, šamani a mystici z různých koutů světa již před mnoha tisíci lety objevili léčivou moc dechu. Toto vědění bylo v nedávné době vědecky podloženo měřitelným přínosem, jaký praxe práce s dechem přináší tělu i duši.

Dech je mostem mezi Vaší myslí a tělem, mezi hmotným a nehmotným, mezi vědomím a nevědomím.

Většinu času dýcháme nevědomky, k dýchání vědomí nepotřebujeme. Nicméně když dokážeme dech vědomě řídit, někdy můžeme začít ihned vnímat čištění a léčení těla i ducha.

V nejnovějším bezplatném webináři Síla dechu se Scottem Schwenkem dostanete úžasnou příležitost porozumět základům práce s dechem a vyzkoušet si jednu velmi účinnou dechovou techniku!

Co je práce s dechem?

Prostřednictvím speciálních cvičení a dechových sekvencí Vám může praxe práce s dechem pomoci dosáhnout až k hluboce zakořeněným emočním blokádám, vytáhnout je a rozpustit! Není třeba absolvovat dlouhá terapeutická sezení a zjišťovat, odkud bloky pocházejí. Těmito dechovými technikami vstoupíte do takových stavů, ve kterých se otevřete natolik, že Vám z těla zmizí veškeré napětí, které je nyní ve Vašem nervovém systému přítomné.

Prožití těchto dechových sezení ve Vás může vyvolat skutečně hluboké pocity osvobození. Když tyto techniky začleníte do Vašeho každodenního života, získáte chvíli vnitřní svobody, která Vám umožní být tím, kým doopravdy jste... a ne výtvorem svých traumat.

Osvobozující pocit, který Vás po takovém dechovém sezení zaplaví, je nepopsatelný...

Scott Schwenk: Meditační průvodce

Scott je bezpochyby myšlenkovým vůdcem v oblasti osobního rozvoje. Již desítky let svou prací pomáhá tisícům lidí po celém světě růst, měnit překážky v příležitosti a nacházet lásku uvnitř sebe sama.

Scott své odborné znalosti načerpal v hinduistickém klášteře, kde několik let žil, což ho přivedlo k jádru tantrických tradic, které i nadále prostupují každé jeho učení. Než se stal myšlenkovým vůdcem, kterým je dnes, k jeho růstu přispěl trénink v rozvoji vůdčích schopností, meditace a filozofie, spirituální probuzení a védské rituály.

Každá sekunda Scottových zkušeností je vrytá do učení a cvičení obsažených v tomto webináři s dokonalostí, která může pocházet jedině z pravého vnitřního daru a moudrosti, jejímž smyslem je šířit se dál.

Jste připraveni zažít svůj opravdový dech?

Na závěr bychom Vás chtěli vybídnout, abyste si během dne našli hodinu a dopřáli si možnost zažít, jak mocný Váš skutečný dech může být. Nečekejte na správný okamžik, udělejte si čas, když jste vystresovaní, unavení, příliš zaneprázdnění nebo se nedokážete soustředit, protože ta jedna hodina Vám dodá energii, kterou potřebujete, abyste restartovali svůj systém a pak se znovu vrhli do všech denních aktivit s energií Vašeho pravého, původního já.

Těšíme se, až nám dáte vědět, co jste během tohoto transformačního webináře zažili!

PŘIHLASTE SE ZDE

---

"Proč jsem zareagoval zrovna takhle?"

Tuhle nebo podobnou otázku si už někdy v životě určitě položil každý z nás.

Když je na scéně ego, snadno pocítíme uraženost, vzdor, zděšení, obavy, nejistotu nebo podobnou emoci, která v nás vyvolá impulzivní reakci.

Ale večer pak ležíme v posteli, zíráme do stropu a ptáme se sami sebe: "Proč? Vždyť to bylo úplně zbytečné!"

Podobné reakce si nevybíráme vědomě. Bezděčně, bez rozmyslu něco proneseme, aniž bychom přesně věděli, kde se to v nás vzalo a proč to tam vůbec bylo.

Nervový systém: Skladiště emočních blokád

Silný zážitek, který v dané chvíli nezpracuješ, se usadí ve Vašem nervovém systému v podobě napětí. To nejen ovlivňuje způsob, jakým reagujete na situace, ale také z velké části utváří Váš pohled na svět.

Jenže k těmto nahromaděným emočním napětím, z nichž nás některá blokují, nemáme přímý přístup. Dokonce ani nemáme ponětí, co je v nich uloženo...

A i když je náhodou objevíme... napětí nemusí pokaždé zmizet.

Klíč k nervovému systému: Tvůj dech

"Zážitek je silnější než 30 let terapie."

- účastník workshopu Scotta Schwenka

Jak se tedy můžeme k tomuto napětí dostat a uvolnit ho?

Odpověď zní jednoduše, o to hlubší je ale její význam: Stačí se otevřít svému pravému dechu.

Aby Vám Scott Schwenk hledání tvého pravého dechu usnadnil, naučí Vás  speciálním dechovým technikám, díky kterým se budete konečně moci ze svých pevně přikovaných emočních řetězů osvobodit. Uvolnění tohoto omezujícího napětí ve Vás spustí očistné a povzbuzující procesy. Probudíte se v novém, skutečném životě!

Webinář byl vytvořen tak, abyste k dechovým technikám získali opravdu podrobný návod. Díky Scottovi se budete moci náležitě psychicky i fyzicky připravit, než se společně s ním pustíte do svého vlastního dechového sezení. Na závěr budete mít prostor svůj zážitek vstřebat během meditace. A pak nastane čas, abyste se vším všudy přijali, takoví, jací skutečně jste.

---

Ještě stále si můžete vyzkoušet hloubkovou práci s dechem se Scottem Schwenkem, a to do 26. 6. 2022, kdy budete mít poslední možnost se webináře zúčastnit.  

PŘIHLASTE SE ZDE 

Co Vás během tohoto bezplatného webináře čeká?

Přípravné materiály:

Hned po registraci obdržíte pracovní sešit pro přípravu na práci s dechem, který Vám pomůže se na tento zážitek co nejlépe nachystat. Navíc po této lekci získáte doprovodný pracovní sešit, který Vás na této cestě dovede ještě dál.

Přesný návod:

Scott Schwenk Vám podrobně vysvětlí, co od práce s dechem můžete čekat, jak s ní zacházet a co bude následovat po lekci!

Opravdová transformace:

Dechová a meditační transformační cvičení, které si během webináře vyzkoušíte, Vám umožní se částečně osvobodit od dlouhodobých blokád uložených ve Vašem nervovém systému. Tato napětí se zcela znatelně uvolní a místo nich se vynoří nový pocit prostoru, svobody a vitality.

Těšíme se, že se k nám přidáte! Nezapomeňte, že registrace na webinář probíhá už jen do neděle 26. 6. 2022. Věřte nám, tohle si nechcete nechat ujít! 

PŘIHLASTE SE ZDE