Vitamin D Drops 400iu 30ml (Kapky pro děti s Vitaminem D)

Pro děti od 1 roku.

Vitamín D v tekuté formě. 

Vitamín D je v dětském věku velice důležitý, k dostání jsou však obvykle jeho synteticky získané formy, které ne vždy dětský organismus ideálně přijímá. Viridikid Viridian pochází z extraktu lišejníku, je na bázi slunečnicového oleje a je obohacený o přírodní pomerančový olej, díky kterému má příjemnou a lahodnou chuť.

Alternativa běžným syntetickým doplňkům.

Produkty značky Viridian Nutrition obsahují pouze čistou směs bioaktivních složek = 100% aktivních látek a 0% balastních aditiv a pojiv. Viridian Nutrition garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů důslednou kontrolou celého výrobního procesu. A to od semínka až po finální produkt = spolupracuje s lokálními producenty a pěstiteli zaměřenými na nejvyšší kvalitu. Z etických důvodů nepoužívá značka Viridian Nutrition ve svých produktech žádný palmový tuk a netestuje své produkty na zvířatech. Všechny obaly produktů jsou 100% ekologické.

SLOŽENÍ v 0,5 ml: Vitamín D3 (vegan cholekalciferol) 400 IU, 10 µg (200 % DDD), na bázi slunečnicového oleje a přírodního pomerančového oleje. 

% DDD - % doporučené denní dávky.

Bez umělých barviv a konzervantů.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 0,5 ml denně (na kapátku je ryska).

POUŽITÍ: Pomocí kapátka přidejte doporučenou dávku do jídla, pití, popřípadě přes lžičku přímo do úst, nebo dle doporučení lékaře.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

  • Nepřekračujte doporučené dávkování.
  • Ukládejte mimo dosah dětí.
  • Není určeno pro děti do 1 roku.
  • Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou, vyváženou stravu a zdravý životní styl.
  • Nepoužívejte, pokud je originální obal porušen.
  • Při současném užívání s jinými léky se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.

SKLADOVÁNÍ: Skladujte a uchovávejte v suchu a chraňte před přímým slunečním světlem. Po prvním otevření spotřebujte do 6 měsíců a uchovávejte uzavřené.

OBSAH: 30 ml

VÝROBCE: Viridian International Ltd (trading as Viridian Nutrition), UK.

Datum minimální trvanlivosti: 4/2024

90,00 Kč 249,00 Kč
cena včetně DPH