Směs éterických olejů ÚLEVA PŘI PMS 10 ml

Ošetřuje nepříjemné průvodní jevy premenstruačního syndromu a pomáhá při nepravidelné menstruaci.

Zmírňuje bolesti a ulevuje od napětí všeho druhu.

Jemně květinová, citrusová, bylinná vůně ošetřuje nepříjemné průvodní jevy premenstruačního syndromu a pomáhá při nepravidelné menstruaci.

Synergická směs éterických olejů účinně ulevuje při příznacích PMS, které se objevují v období před menstruací. Na fyzické úrovni zmírňuje bolesti v podbřišku, křeče, napětí v prsou, bolesti hlavy, otoky, nadýmání, nevolnost či potíže s trávením, v psychické rovině pomáhá zvládnout náladovost, plačtivost, podráždění, úzkost, apatii, zvýšenou únavu a poruchy spánku. V duchovní oblasti jemně ošetřuje vnitřní dítě, konejší a emocionálně stabilizuje. Vnímání příjemnosti vůně závisí na vašem měsíčním cyklu, její harmonizační účinky však využijete kdykoliv během plodného období vašeho života.

Doporučuji doplnit o bylinný nápoj z Jamu čínského a Drmku obecného FEMI DRINK 150 g.

NÁVOD K POUŽITÍ: Přidejte 3-5 kapek do vody v aromalampě nebo požadovaný počet kapek do difuzéru či inhalační tyčinky. Možno použít také k přímé inhalaci. Nepoužívejte neředěné na pokožku, chraňte oči a chraňte před dětmi.

SLOŽENÍ: Citrus Aurantium Bergamia Peel Oil (éterický olej bergamotový); Salvia Sclarea Oil (éterický olej z šalvěje muškátové); Pseudotsuga menziesii Needle Oil (éterický olej z douglasky tisolisté); Citrus Aurantifolia Peel Oil Expressed (éterický olej limetkový); Lavandula Angustifolia Oil (éterický olej z levandule lékařské); Jasminum Officinale Oil (éterický olej z jasmínu pravého, absolue); Juniperus Communis Fruit oil (éterický olej z jalovce obecného); Helichrysum Italicum Flower Oil (éterický olej z italské slaměnky); Anthemis Nobilis Flower Oil (éterický olej z květů heřmánku římského); Origanum Majorana Herb Oil (éterický olej z majoránky zahradní); Limonene*; Linalool*; Benzylalcohol*; Benzylbenzoate*; Benzylsalicylate*; Citronellol*; Eugenol*; Geraniol*; Isoeugenol*; Kumarin*; Neral*.

* z přírodních éterických olejů

OBJEM: 10 ml

VÝROBCE: Nobilis Tilia s.r.o., Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa, Česká republika.

399,00 Kč
cena včetně DPH