Potassium a Magnesium powder 150g (Draslík a hořčík)

Elektrolytická rovnováha, nervová soustava, svaly

Kombinace biologicky aktivních forem Draslíku a Hořčíku. 

Velmi dobrá využitelnost pro tělo.

Draslík je esenciální minerál, který je široce rozšířen v celé řadě zdrojů naší potravy. Vyšší obsah draslíku zpravidla obsahuje především ovoce a zelenina. Dostatek draslíku je klíčový pro správnou funkci nervové a svalové soustavy. Napomáhá rovněž k udržení normálního krevního tlaku. Draslík ve formě citrátu je v organismu lépe vstřebatelný a disponuje rovněž lepší biodostupností.

Tento produkt obsahuje citrát draselný a hořečnaté soli kyseliny citrónové, biologicky aktivní formy draslíku a hořčíku. Účinek obou těchto látek je velmi dobře známý všem sportovcům a každému, kdo podstupuje velkou fyzickou nebo psychickou zátěž.

Produkty značky Viridian Nutrition obsahují pouze čistou směs bioaktivních složek = 100% aktivních látek a 0% balastních aditiv a pojiv. Viridian Nutrition garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů důslednou kontrolou celého výrobního procesu. A to od semínka až po finální produkt = spolupracuje s lokálními producenty a pěstiteli zaměřenými na nejvyšší kvalitu. Z etických důvodů nepoužívá značka Viridian Nutrition ve svých produktech žádný palmový tuk a netestuje své produkty na zvířatech. Všechny obaly produktů jsou 100% ekologické.

Současná legislativa EU reguluje uvádění informací o účincích doplňků stravy. Podrobnější informace, jež které by mohly vzbudit dojem léčebného účinku, tedy nejsme oprávněni uvádět. Využijte tedy volně dostupné zdroje informací, jež regulovány nejsou, případně se obraťte na naši poradnu: poradna@zdravizacinauvas.cz.

SLOŽENÍ V 1 DÁVCE: Draslík (citrát draselný) 500 mg, Hořčík (hořečnaté soli kyseliny citronové = citrát) 150 mg.

Bez umělých barviv a konzervantů.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 2,5 g denně nebo dle doporučení lékaře.

POUŽITÍ: Rozmíchejte 2,5 g prášku (cca polovina čajové lžičky) ve vodě nebo džusu. Pijte jednou denně. Balení obsahuje 60 dávek. Trpíte-li onemocněním (zejména chorobami spojenými se srdcem/játry nebo diabetem) nebo užíváte léky (zejména takové, které mohou ovlivnit funkci jater nebo obsah draslíku v krvi), poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

  • Trpíte-li onemocněním (zejména chorobami spojenými se srdcem/játry nebo diabetem) nebo užíváte léky (zejména takové, které mohou ovlivnit funkci jater nebo obsah draslíku v krvi), poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.
  • Nepřekračujte doporučené dávkování.
  • Ukládejte mimo dosah dětí.
  • Není určeno pro děti do 3 roku, pro těhotné ženy a kojící.
  • Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou, vyváženou stravu a zdravý životní styl.
  • Nepoužívejte, pokud je originální obal porušen.
  • Při současném užívání s jinými léky se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.

SKLADOVÁNÍ: Skladujte a uchovávejte v suchu a chraňte před přímým slunečním světlem. Uchovávejte uzavřené.

OBSAH BALENÍ: 150 g

VÝROBCE: Viridian International Ltd (trading as Viridian Nutrition), UK.

439,00 Kč
cena včetně DPH