ORGANIC Pure Power Whey Protein 382 g

Pure Power Organic Whey Protein pochází výhradně od amerických dojnic s pravidelným přístupem na zelené pastviny. Do organické stravy krav se nikdy nepřidávají žádné přidané hormony ani antibiotika. 

Pure Power Organic Whey Protein neobsahuje žádné GE přísady ani přidané cukry, zahušťovadla, umělá sladidla ani příchutě.

Pure Power Organic Whey Protein je pravidelně testován na přítomnost těžkých kovů, jako je rtuť, olovo, kadmium a arsen, dále kvasinky, plísně, E. coli, stafylokoky a salmonely.

Používá se pouze zpracování za studena, bez obsahu kyselin, protože levnější zpracování na bázi kyseliny/iontové výměny denaturuje profily aminokyselin.

Používáme pouze syrovátkový proteinový koncentrát, protože jeho přirozeně se vyskytující aminokyseliny jsou pro vaše tělo snadněji asimilovány, na rozdíl od proteinových izolátů.

Pure Power Organic Whey Protein obsahuje non-GE organický lecitin ze slunečnice místo sóji, která je běžně geneticky upravována.

SLOŽENÍ: Organický syrovátkový proteinový koncentrát (z volného chovu USDA Organic grass fed zdroj, bez rBGH), Slunečnicový lecitin(GMO free).

Poskytuje 20 gramů bílkovin na porci.

Dr. Mercola je jedna z předních zdravotnických společností ve světě, která vyrábí přírodní produkty. Značka nese název po svém zakladateli - Josephovi Mercolovi, který je americkým zastáncem alternativní medicíny.

1 149,00 Kč
cena včetně DPH