NAD+ Cell Regenerator, 30 cps.

STÁRNUTÍ BUNĚK, BUNĚČNÁ ENERGIE

Produkt NAD+ Cell Regenerator ™ obsahuje složku nikotinamid ribosid - patentovanou sloučeninu, která zvyšuje hladiny enzymů NAD+, jejichž pokles způsobuje stárnutí, ztrátu energie a motivace. Nikotinamid ribosid pomáhá v boji proti stárnutí buněk a podporuje produkci buněčné energie.

Nikotinamid ribosid je alternativní forma vitamínu B3 (niacin). Nikotinamid ribosid se v těle přemění na nikotinamidadeninindinukleotid (NAD+) koenzym nebo pomocnou molekulu. Nikotinamid ribosid je důležitý pro zvýšení hladiny NAD+. Může pomoci při hubnutí, může snížit riziko rakoviny a pomáhá regulovat vnitřní hodiny lidského těla.

NAD+ působí jako energie pro mnoho biologických procesů: přeměna jídla na energii, oprava poškozené DNA, posílení obranných systémů buněk. Hladina NAD+ s postupujícím věkem klesá a hrozí riziko chronických onemocnění, Alzheimerovy choroby, srdeční choroby anebo ztráta zraku.

- Podpora při únavě a vyčerpání.

- Doplněk při stárnutí organismu.

- Podpora normálních kognitivních funkcí.

- Optimální hladina cukru v krvi.

Současná legislativa EU reguluje uvádění informací o účincích doplňků stravy. Podrobnější informace, jež které by mohly vzbudit dojem léčebného účinku, tedy nejsme oprávněni uvádět. Využijte tedy volně dostupné zdroje informací, jež regulovány nejsou, případně se obraťte na naši poradnu: poradna@zdravizacinauvas.cz.

SLOŽENÍ V 1 KAPSLI: NIAGEN® nikotinamid ribosid - 300 mg, mikrokrystalická celulóza, rostlinný stearát, oxid křemičitý, rostlinná tobolka (hydroxypropylmethylcelulóza). 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 1 kapsle denně nebo dle doporučení lékaře. Nikotinamid Ribosid nezpůsobuje návaly.

POUŽITÍ: Užívejte s jídlem, zapíjejte dostatečným množstvím tekutin.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

  • Nepřekračujte doporučené dávkování.
  • Ukládejte mimo dosah dětí.
  • Není určeno pro děti do 3 roku, pro těhotné ženy a kojící.
  • Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou, vyváženou stravu a zdravý životní styl.
  • Nepoužívejte, pokud je originální obal porušen.
  • Při současném užívání s jinými léky se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.

SKLADOVÁNÍ: Skladujte a uchovávejte v suchu a chraňte před přímým slunečním světlem. Uchovávejte uzavřené.

OBSAH BALENÍ:  

Life Extension je prémiová značka doplňků stravy. Složením svých produktů patří mezi ty nejlepší značky, které jsou na trhu. Dnes mají již přes 500 produktů, které pokrývají širokou škálu od vitamínů a minerálů až po konkrétní produkty řešící nejrůznější zdravotní potíže. Své produkty vyvíjejí na třech základních principech a tím je kvalita, účinnost a čistota. Jejich standardy kontroly kvality jim vynesly registraci GMP (Good Manufacturing Practice) od NSF International (nezávislá organizace, která poskytuje standardy pro výrobu a testování produktů pro veřejné zdraví a životní prostředí). 

1 399,00 Kč
cena včetně DPH