Moc bdělé přítomnosti - Eckhart Tolle

Online bezplatný kurz

Bezplatný úvodní online kurz Moc přítomného okamžiku s Eckhartem Tollem je nyní dostupný i s českým dabingem. Budete mít možnost v něm odhalit, jaký je význam bytí v přítomném okamžiku a jaké možnosti se díky němu otevírají. 

Kurz začíná v pondělí 19. září 2022. Zaregistrujte se zdarma ZDE.

Na úvodní kurz naváže osmi týdenní kurz MOC BDĚLÉ PŘÍTOMNOSTI, v němž budete mít možnost jít mnohem hlouběji a budete zkoumat, jak si do života vnést více vědomé přítomnosti. 

Tento transformační program zahrnuje více než 35 hodin videolekcí plných moudrosti učení Eckharta Tolleho, cvičení vědomé přítomnosti, otázky a odpovědi a jedinečné bonusové materiály.

V tomto jedinečném kurzu se naučíš:

  • ​Jak pomocí jednoduchého, ale hlubokého učení nalézt svou cestu k vnitřnímu klidu.
  • ​Jak si užívat darů života právě teď a ne po nich pátrat v budoucnosti nebo minulosti.
  • Jak si uvědomit svou pravou přirozenost. Svou podstatu, která leží za myšlenkami.

"Nejdůležitějším uvědoměním tvého života je poznání tvé pravé podstaty."

- Eckhart Tolle

Eckhart Tolle se narodil v Německu a studoval na univerzitách v Londýně a Cambridge. V 29 letech prošel hlubokou vnitřní proměnou, která zásadně změnila běh jeho života. V následujících letech se věnoval pochopení, sjednocení a prohloubení této transformace; byl to začátek jeho intenzivní cesty do nitra. Později se v Londýně stal mentorem a spirituálním učitelem. Dílo Eckharta Tolleho zahrnuje dva bestsellery deníku New York Times, které patří mezi nejvlivnější duchovní knihy naší doby: výběr knižního klubu Oprah's Book Club Nová Země a Moc přítomného okamžiku, kniha přeložená do vice než 30 jazyků. 

Kurz začíná v pondělí 19. září 2022. Zaregistrujte se zdarma ZDE.

0,00 Kč
cena včetně DPH