Květová voda BIO Růže, 50 ml

Vyprodáno ČISTĚNÍ, TONIKUM, OSVĚŽENÍ

Růžový zázrak pro váš pocit sebedůvěry.

Všem ženám, které si chtějí uchovat mladistvý a sametový vzhled pokožky i ve vyšším věku. A nastávajícím a novopečeným maminkám, které oceňují osvěžující účinky růžové vody ve spreji před, během a bezprostředně po porodu.

Rozmazlete vaši pokožku péčí, kterou si dopřávala už královna Kleopatra. Přírodní květová voda z damašské růže pomáhá udržovat pokožku dlouhodobě hluboce hydratovanou a dodává jí vitalitu. Výborně se proto hodí pro pravidelnou péči o zralou pokožku i na obklady očního okolí. Zároveň ulevuje unaveným očím z dlouhého koukání do monitoru nebo po pobytu v prašném prostředí. Sladké aroma okvětních plátků růže dodává ženám pocit jistoty a sebedůvěry a posiluje prožitek přítomného okamžiku.

NÁVOD K POUŽITÍ: K omývání pokožky, jako čisticí voda, tonikum nebo osvěžující sprej. Vhodná i pro obklady unavených očí a očního okolí, má zklidňující a osvěžující účinek. Slouží rovněž k terapeutickým účelům, velmi rády ji používají maminky při porodu, během těhotenství nebo v péči o kojence.

KOMPLETNÍ SLOŽENÍ: Rosa Damascena Flower Water (hydrolát z růže damašské v bio kvalitě), Citronellol*, Geraniol*. 

* - přírodního původu

VÝROBCE: Nobilis Tilia s.r.o., Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa, Česká republika.  

174,00 Kč
cena včetně DPH