Korejský ženšen pravý červený s Cordycepsem 90 cps. + s Reishi 90 cps.

PODPORA VITALITY A OBRANYSCHOPNOSTI

Vyvážená kombinace kvalitního Korejského červeného ženšenu a dvou vitálních hub Reishi a Cordycepsu je sestavená na principech tradiční čínské medicíny pro podporu vitality a obranyschopnosti.

Použita nejvyšší možná kvalita ženšenového extraktu, který je vyroben ze 100% fermentovaného extraktu korejského červeného ženšenu a dosahuje koncentrace saponinů (100 % fermentovaný extrakt, obsah saponinů (ginsenosidů) 130 mg/g a z toho Rg1, Rb1 a Rg3 celkem 15,4 mg/g). 

Ženšen podle čínské medicíny posiluje Yuan Qi, což je v překladu původní energie, a jedná se o kořen veškeré energie v našem organismu. V klasické literatuře bývá označována jako "kořen života".

Reishi a Cordyceps použity o koncentraci 50 % polysacharidů s garantovaným množstvím Betaglukanů.

Reishi je vitální houba, která posiluje přirozenou obranyschopnost. Díky tropismu k srdci podporuje kardiovaskulární systém a harmonizuje psychiku. Použit výjimečný extrakt z lesklokorky lesklé s minimálním obsahem 50 % polysacharidů (min. 20 % β - 1,3/1,6 D-glukanu). Jelikož Reishi posiluje naši yinovou část, doporučuje se užívat ji odpoledne.

Cordyceps je vitální houba, která posiluje ledvinovou esenci a ledvinový yang. Proto se používá k doplnění fyzických i duševních sil a vitality. Použit jedinečný extrakt z housenice červené s obsahem minimálně 50 % polysacharidů (min. 20 % β - 1,3/1,6 D-glukanu, min. 20 % D-mannitolu). Jelikož více posiluje naši yangovou část, doporučuje se užívat ho dopoledne.

Lékořice uralská je bylina, která výrazně podporuje metabolismus a harmonizuje účinek Ženšenu, Cordycepsu a Reishi.

Díky této kombinaci vysoce koncentrovaných látek se jedná o výjimečný produkt pro posílení vitality a imunitního systému.

Současná legislativa EU reguluje uvádění informací o účincích doplňků stravy. Podrobnější informace, jež které by mohly vzbudit dojem léčebného účinku, tedy nejsme oprávněni uvádět. Využijte tedy volně dostupné zdroje informací o houbách, jež regulovány nejsou, případně se obraťte na naši poradnu: poradna@zdravizacinauvas.cz nebo využijte Wiki herbář umožňující zjistit, jak jsou jednotlivé nemoci spojeny s vitálními houbami.

POVOLENÁ ZDRAVOTNÍ TVRZENÍ dle platných nařízení EU:

Lesklokorka lesklá (Reishi, Ganoderma lucidum)

 • Přirozená obranyschopnost - imunitní systém
 • Normální funkce oběhové soustavy
 • Normální hladina cholesterolu v krvi

Korejský ženšen pravý červený (Panax ginseng):

 • Imunitní systém
 • Osvěžení těla
 • Vytrvalost (Kondice), vitalita, energie
 • Odolnost organismu - únava a stres

Lékořice uralská (Glycyrrhiza uralensis):

 • Normální metabolismus / hubnutí

SLOŽENÍ V 1 TOBOLCE: 

Ženšen + Cordyceps: Korejský ženšen pravý červený (Panax ginseng) 100% fermentovaný extrakt s obsahem saponinů (ginsenosidů) 130 mg/g a z toho Rg1, Rb1 a Rg3 celkem 15,4 mg/g - 150 mg; Housenice červená (Cordyceps militaris) extrakt z mycelia a plodnice min. 50% polysacharidů, min. 20 % β - 1,3/1,6 D-glukanu, min. 20% D-mannitolu - 250 mg; Lékořice uralská (Glycyrrhiza uralensis) extrakt 5:1 z kořene - 50 mg; Acerola (Malpighia glabra), extrakt z plodu 25% vitaminu C - 50 mg.

Ženšen + Reishi: Korejský ženšen pravý červený (Panax ginseng) 100% fermentovaný extrakt s obsahem saponinů (ginsenosidů) 130 mg/g a z toho Rg1, Rb1 a Rg3 celkem 15,4 mg/g - 150 mg; Lesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum) extrakt z plodnice min. 50% polysacharidů, min. 20% β - 1,3/1,6 D-glukanu - 250 mg; Lékořice uralská (Glycyrrhiza uralensis) extrakt 5:1 z kořene - 50 mg; Acerola (Malpighia glabra) extrakt z plodu 25% vitaminu C - 50mg. Bez pomocných látek, aditiv a konzervantů.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Kombinaci Ženšen s Cordycepsem (červená lahvička) doporučujeme užívat 1 tobolku ráno a Ženšen s Reishi (modrá lahvička) doporučujeme užívat 1 tobolku odpoledne. Dodržujte pravidlo 5 dní užívat, 2 dny pauza.

Proč užívat Ženšen s Cordycepsem ráno a Ženšen s Reishi večer?

Toto doporučení vychází z teorie čínské medicíny, která říká, že Cordyceps podporuje Yang (zahřívá), a proto je lepší ho užívat ráno, a Reishi podporuje více Yin (vyživuje či lehce ochlazuje), a proto je vhodnější ji užívat odpoledne či v podvečer.

POUŽITÍ: Užívejte na lačno (min. 30 minut před jídlem či 60 minut po jídle), zapíjejte vodu nebo slabým zeleným čajem.

UPOZORNĚNÍ:

 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
 • Ukládejte mimo dosah dětí.
 • Není určeno pro děti do 3 let, pro těhotné ženy a kojící.
 • Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy.
 • Dbejte na různorodou, vyváženou stravu a zdravý životní styl.
 • Nepoužívejte, pokud je originální obal porušen.
 • Při současném užívání s jinými léky se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.

SKLADOVÁNÍ: Skladujte a uchovávejte v suchu a chraňte před přímým slunečním světlem. Uchovávejte uzavřené.

OBSAH BALENÍ: 2 dózy po 90 tobolkách (Ženšen + Cordyceps 90 tobolek a Ženšen + Reishi 90 tobolek á 500 mg extraktu).

HMOTNOST OBSAHU: 90 g

VÝROBCE: TCM POINT s.r.o. (MycoMedica), Tomkova 53, 549 54 Police nad Metují.

2 690,00 Kč
cena včetně DPH