ImunoBran VET (15 sáčků)

POSÍLENÍ OBRANYSCHOPNOSTI ORGANISMU MALÝCH ZVÍŘAT

ImunobraVET je efektivní řešení pro přirozené posílení imunitního systému malých zvířat.

Zvířata disponují nesmírně silným imunitním systémem a určitou samoléčitelskou schopností. Nicméně soužitím s člověkem, s jeho zvyky, stravou a stresem, dochází k změnám imunitní reaktivity, poruchám v regulaci imunitních reakcí, které vyúsťují v klinické potíže známé z humánní medicíny.

ImunobranVET je arabinoxylanová sloučenina (MGN3), obsahující polysacharidovou vlákninu z rýžových otrub (hemicelulóza B), které jsou enzymově modifikovány komplexem japonské medicínské houby Shiitake.

Správně fungující imunitní systém je základem zdraví. Pomáhá poradit si s nejrůznějšími vlivy, které na něj ze všech stran útočí – brání organismus proti infekci, rozpoznává a odstraňuje cizí struktury i vlastní poškozené či změněné buňky. Udržuje tak vnitřní rovnováhu a zdraví jedince. Hlavní roli v tomto životně důležitém procesu hrají bílé krvinky několika typů a jejich optimální funkce a tvorba.

Kombinace dvou složek v ImunoBranu ukázala obrovský nárůst účinku. Podle mnoha studií dochází až k trojnásobnému zvýšení obranných schopností organismu. Dramaticky se zvyšuje zejména aktivita NK buněk - přirozených zabíječů, kteří vyhledávají a likvidují nádorové buňky v organismu. Výrazné zvýšení je zaznamenáno také u T a B lymfocytů. Největší předností je však to, že i přes své účinky je absolutně netoxický a bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

POUŽITÍ:

  • Podpora léčby virových onemocnění (např. kalicivirových a herpesvirových infekcí koťat, infekční panleukopenie, FELV, FIV, FIP).
  • Podpora léčby nádorových onemocnění, včetně paliativní terapie.
  • Funkční poruchy související s oslabeným imunitním systém (např. po prodělaném chirurgickém zákroku, vlivem stresu či stáří, nespecifické záněty, včetně zánětů kůže).

SLOŽENÍ V 1 SÁČKU: MGN3 – patentovaná směs 1000 mg.

Přídatné látky: mikrokrystalická celulóza 500 mg, kukuřičný škrob 260 mg, dextrin 200 mg, fosforečnan vápenatý 40 mg.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 15 - 50 mg MGN3 na kg váhy. 10 kg pes tedy bude užívat 150 - 500 mg. Jeden sáček obsahuje 1000 mg účinné látky.

POUŽITÍ: Přípravek by se měl podávat na lačno. Doporučujeme prášek rozpustit ve vodě, natáhnout do stříkačky a opatrně stříknout do tlamičky. Pokud to není možné, nasypte prášek např. do malého množství paštiky.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
  • Nepřekračujte doporučené dávkování.
  • Skladovat při pokojové teplotě, i po otevření. Udržovat v suchu.
  • Ukládat mimo dosah dětí.

SKLADOVÁNÍ: Skladovat při pokojové teplotě, i po otevření. Udržovat v suchu.

OBSAH BALENÍ: 15 sáčků

HMOTNOST OBSAHU: 15 g

Schváleno jako veterinární přípravek. Držitel oprávnění - JINOSTAR s.r.o.


1 585,00 Kč
cena včetně DPH