ImunoBran 1000 (30 sáčků)

POSÍLENÍ OBRANYSCHOPNOSTI ORGANISMU

ImunoBran - doplněk stravy s příznivými účinky na posílení obranyschopnosti. Jedná se o silnou kombinaci rýžových otrub a medicínské houby Shiitake.

Jako doplněk stravy obsahuje rostlinné polysacharidy a polysacharidové proteiny jako arabinoxylan a hemicelulózy. Je lehce rozpustný ve vodě, velmi stabilní a aktivní. Je absolutně netoxický. Účinná složka je vyrobena ze 100% přírodních produktů, bez genetické modifikace.

Současná legislativa EU reguluje uvádění informací o účincích doplňků stravy. Podrobnější informace, jež které by mohly vzbudit dojem léčebného účinku, tedy nejsme oprávněni uvádět. Využijte tedy volně dostupné zdroje informací o bylinách, jež regulovány nejsou, případně se obraťte na naši poradnu: poradna@zdravizacinauvas.cz.

POVOLENÁ ZDRAVOTNÍ TVRZENÍ dle platných nařízení EU:

Arabinoxylan z rýžových otrub

  • Nemá povolené žádné zdravotní tvrzení.

Shiitake

  • Nemá povolené žádné zdravotní tvrzení

Biologicky aktivní mycélium (active hemicellulose compound)

  • Přirozená obranyschopnost - imunitní systém

Účinků biologicky aktivního mycélia (active hemicellulose compound) na lidské zdraví si však všiml britský žurnalista Spencer Bright a napsal knihu: BioBran and the fight to empower the immune system. Kniha byla v roce 2010 přeložena do českého jazyka a její název je ImununoBran a jeho boj za posílení imunitního systému. Imunomodulace a její přínos pro pacienty s rakovinou a nejen pro ně. Předmluvu pro české vydání napsal MUDr. Jaroslav Svoboda.

Ukázka z knihy:

NK buňky hrají zásadní roli v posilování imunitního systému a v ochraně proti onemocněním. Tvoří první linii obrany proti rozvoji nádoru. Rozpoznávají a ničí určité nádorové buňky a virem infikované buňky. NK buňky si získávají pozornost kvůli své potenciální roli v odporu vůči rakovině. Avšak není stále úplně jasné, jakým způsobem odporují vývoji nádoru, jeho růstu a rozšíření.

Studie ukázaly, že aktivita NK buněk je potlačena u krys a myší s nádorovým ložiskem. Z tohoto důvodu bylo provedeno mnoho pokusů za účelem zvětšit aktivitu NK buněk díky použití látek, které mohou zlepšit přirozenou odpověď lidského těla na onemocnění. Jednou z těchto látek je MGN3 (ImunoBran).

Využití imunitního systému v léčbě není žádnou novinkou. Již před více než 100 lety se někteří lékaři pokoušeli využít jeho funkce proti tumorům. Nástup nových technologií postavil však tento přístup na vedlejší kolej. Nyní je však jisté, že imunitní systém hraje velice důležitou roli v oblasti léčby onkologických onemocnění, říká Prof. Handgretinger, dětský onkolog, působící v německém Tübingenu.

Prof. Tibor Hajto - o imunoterapii v onkologii

SLOŽENÍ V 1 SÁČKU: Enzymově upravené rýžové otruby (ImunoBran) 1000,00 mg, Mikrokrystalická celulóza 500,00 mg, Kukuřičný škrob 260,00 mg, Dextrín 200,00 mg, Fosforečnan vápenatý 40,00 mg.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

ImunoBran je absolutně netoxický, proto je jeho užívání možné přizpůsobit individuálním potřebám pacienta. Hlavně při razantně snížené obranyschopnosti organismu je vhodné užívat vysoké dávky, které umožní překlenout nepříjemné období např. po operaci, při chemoterapii či radioterapii. Neexistuje jednotné schéma užívání ImunoBranu, ale získané zkušenosti a klinické výzkumy shrnují následující dávkování.

Běžné užívání: 5 – 10 mg na kilogram váhy (při váze70 kg je to cca 350 – 700 mg denně).

Zvýšená dávka: 40 – 45 mg na kilogram váhy (při váze70 kg je to cca 3000 mg denně).

Doba užívání není stanovena. Minimálně se však doporučuje 2 – 3 měsíce.

ImunoBran je možné užívat dlouhodobě, aniž by došlo ke snížení účinku nebo poškození organismu.

POUŽITÍ: Užívejte po jídle.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Ukládejte mimo dosah dětí.
  • Není určeno pro děti do 3 let, pro těhotné ženy a kojící.
  • Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy.
  • Dbejte na různorodou, vyváženou stravu a zdravý životní styl.
  • Nepoužívejte, pokud je originální obal porušen.
  • Při současném užívání s jinými léky se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.

SKLADOVÁNÍ

Skladujte a uchovávejte v suchu a chraňte před přímým slunečním světlem. Po prvním otevření spotřebujte do 6 měsíců a uchovávejte uzavřené.

OBSAH BALENÍ: 30 sáčků

HMOTNOST OBSAHU

DISTRIBUTOR: IMUNOTOP CZ s.r.o., U Červeného mlýna 616/14, 612 00 Brno - Ponava, Česká republika.

3 170,00 Kč
cena včetně DPH