Celestýnčiny kouzelné kuličky

HOMEOPATICKÝ POHÁDKOVÝ PŘÍBĚH

Celestýnčiny kouzelné kuličky – homeopatický příběh od Zuzany Teplíkové.

Jedinečná kniha pro jedinečné čtenáře.

"Fauna, flóra, kámen pravý, ať je člověk opět zdravý"

Okouzlující šumavská příroda, tajemné zaklínadlo, očarované kuličky a k tomu dechberoucí dobrodružství desetileté Celestýny a krásné kresby. Tak přesně taková je nově vznikající kniha, které můžete pomoci dostat se na svět i vy.

Chcete vědět víc?

Desetiletá Celestýnka žijící na jižní Moravě nečekaně stráví velkou část letních prázdnin u své tety Dobromily na Šumavě. Na tom by možná nebylo nic zvláštního, kdyby její teta nebyla léčitelka - homeopatka. Že nevíte, co to znamená? Nevadí. Celestýnka to také nevěděla, ale díky svému zájmu o přírodu a také zvláštním snům, které se jí v tetině chaloupce zdají, to brzy zjistí.A nejen to!

Teta Celestýnku naučí kouzelné zaklínadlo a dokonce ji zasvětí do tajů přírodního léčení. S pomocí očarovaných kuliček si Celestýnka dokáže hravě poradit v situacích, které by zaskočily mnohdy i dospělého. Během léta si tak dívenka zvládne nejenom osvojit léčení skřípnutých prstů, pádů z koloběžky nebo zachránit polomrtvou žábu, ale v malebném prostředí šumavské vesnice pozná i nové přátele. Pohodlně se usaďte a nechte se stránkami knihy unášet za Celestýnkou a jejím neobyčejným dobrodružstvím.

PREZENTACE KE KNIZE

399,00 Kč
cena včetně DPH bez DPH 399,00 Kč