BetaGlukan BIOcell 90 cps.

IMUNITA

Vysoce čistý ß-1,3/1,6 D-glukan prokazatelně působí na přirozenou obranyschopnost organismu. Pro podporu jeho účinků je přidán Vitamin C. Doporučuji užívat spolu s vitálními houbami.

Současná legislativa EU reguluje uvádění informací o účincích doplňků stravy. Podrobnější informace, jež které by mohly vzbudit dojem léčebného účinku, tedy nejsme oprávněni uvádět. Využijte tedy volně dostupné zdroje informací o účinných látkách, jež regulovány nejsou, případně se obraťte na naši poradnu: poradna@zdravizacinauvas.cz nebo využijte Wiki herbář umožňující zjistit, jak jsou jednotlivé nemoci spojeny s vitálními houbami.

POVOLENÁ ZDRAVOTNÍ TVRZENÍ dle platných nařízení EU:

Beta -1,3/1,6 D-Glukany

  • Přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Tvrzení smí být použito pouze u potravin, které obsahují nejméně 8 g vlákniny bohaté na arabinoxylan (AX) vyrobené z endospermu pšenice (nejméně 60 % hmotnostních AX) na 100 g využitelných sacharidů v kvantifikované porci jakožto součásti jídla. Aby bylo možné tvrzení použít, musí být spotřebitel informován, že příznivého účinku se dosáhne konzumací vlákniny bohaté na arabinoxylan (AX) vyrobené z endospermu pšenice jakožto součásti jídla.

SLOŽENÍ V 1 TOBOLCE: Beta -1,3/1,6 D-Glukan 80% - 320 mg; Acerola (Malphighia glabra), extrakt z plodu 25% Vitaminu C - 40 mg. Bez pomocných látek, aditiv a konzervantů.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Zvýšená dávka: 2-3 tobolky denně do zmírnění problémů (je vhodné poradit se s lékařem či praktikem čínské medicíny), běžná dávka: 1 tobolka denně (2-3 měsíce v roce).

POUŽITÍ: Užívejte na lačno (min. 20 minut před jídlem či 30 minut po jídle), zapíjejte vodu nebo slabým čajem.

UPOZORNĚNÍ:

  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Ukládejte mimo dosah dětí.
  • Není určeno pro děti do 3 let, pro těhotné ženy a kojící.
  • Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy.
  • Dbejte na různorodou, vyváženou stravu a zdravý životní styl.
  • Nepoužívejte, pokud je originální obal porušen.
  • Při současném užívání s jinými léky se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.

SKLADOVÁNÍ: Skladujte a uchovávejte v suchu a chraňte před přímým slunečním světlem. Uchovávejte uzavřené.

OBSAH BALENÍ: 90 tobolek

HMOTNOST OBSAHU: 41 g

VÝROBCE: TCM POINT s.r.o. (MycoMedica), Tomkova 53, 549 54 Police nad Metují

290,00 Kč
cena včetně DPH