Zimní čokoláda s Cordycepsem, Reishi a solí, 50 g

EXKLUZIVNÍ NOVINKA

Zimní čokoládová edice mléčné čokolády s Cordycepsem, Reishi a solí. K výrobě této čokolády byly použity boby ze dvou koutů světa - Madagaskaru a Trinidadu. Tuto čokoládu můžete mlsat bez výčitek. Extrakt z Reishi podpoří přirozenou obranyschopnost a vitalitu, extrakt z Cordycepsu podpoří vaši energii a vitalitu.

Reishi

Reishi je přezdívaná "Božskou houbou nesmrtelnosti". Ačkoli má hned několik poetických přízvisek, v češtině se jedná o lesklokorku lesklou. Její blahodárný vliv na organismus zmiňuje celá řada historických pramenů. Reishi je vhodná pro podporu imunitního systému, podporu normálních funkcí oběhové soustavy a k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

Cordyceps

Cordyceps roste v nadmořských výškách nad 3500 metrů, a to hlavně v horách Tibetu a čínských provinciích. Dochované starodávné příběhy popisují, jak pasáci yaků odhalili účinky Cordycepsu. Zvířata, která mimo trávy spásla i Cordyceps byla vitálnější, silnější i zdravější. Cordyceps je nejsilnější dobíječ energie. Je bohatým zdrojem betaglukanů, minerálů, stopových prvků i vitamínů.

SLOŽENÍ: Kakaové máslo, třtinový cukr,sušené mléko, kakaové boby, Cordyceps extrakt 1%, Reishi extrakt 1%, sůl.

SKLADOVÁNÍ: Skladujte a uchovávejte v suchu a chraňte před přímým slunečním světlem.

HMOTNOST BALENÍ: 50 g

VÝROBCE: TCM POINT s.r.o. (MycoMedica), Tomkova 53, 549 54 Police nad Metují

180,00 Kč