Vyhrajte zájezd do Číny pro dvě osoby v hodnotě 139 600 Kč!

VELKÁ VZDĚLÁVACÍ SOUTĚŽ

❤ VYHRAJTE CESTU DO ČÍNY PRO DVĚ OSOBY V HODNOTĚ 139 600 Kč  

I letos pro Vás společnost MycoMedica za spolupráci svých obchodních partnerů připravila Velkou vědomostní soutěž, kde hlavní a jedinou výhrou je poznávací cesta po Číně, konkrétně Skvosty říše středu v hodnotě 139.600 Kč od společnosti Adventura.

SKVOSTY ŘÍŠE STŘEDU

Pojeďte si na vlastní oči porovnat minulost a současnost jedné z nejstarších civilizací světa. Setkat se s největšími nábožensko-filozofickými proudy Orientu, projet se původním venkovem a projít se po rýžových polích. Ochutnat pravou pekingskou kachnu, poslechnout si nefalšovanou pekingskou operu či nakoupit pravé čínské hedvábí. Uvidíte moderní velkoměsta se širokými bulváry, "zakázané" císařské město i objev 20. století – přes dva tisíce let starou "hliněnou armádu" a samozřejmě nejvelkolepější stavbu světa – Velkou čínskou zeď. Také se spolu s čínskými poutníky vydáte na jednu z posvátných hor. Navštívíme typické čínské zahrady, "vodní městečko" a překvapí nás supermoderní, a přesto krásná Šanghaj.

JAKÁ JSOU PRAVIDLA SOUTĚŽE?

1. Velká vědomostní soutěž probíhá od 13. září do 13. prosince 2023.

2. S každou objednávkou, kterou v tomto období vytvoříte z TÉTO nabídky na eshopu www.zdravizacinauvas.cz/mycomedica, Vám přijde v balíčku letáček se sadou soutěžních otázek

3. Soutěž bude rozdělena do tří období. Pro každé období vydáme jinou sadu otázek.

  • 1. období: 13. září - 13. října 2023
  • 2. období: 14. října - 13. listopadu 2023
  • 3. období: 14. listopadu - 13. prosince 2023

4. U jednotlivých otázek zakroužkujte správné odpovědi a letáček oskenujte  nebo ofoťte a zašlete na e-mail: soutez@MycoMedica.cz nebo letáček vložte do obálky a zašlete na adresu: TCM point, s.r.o., Tomkova 53, 549 54 Police nad Metují. Pozor, otázky mohou mít více správných odpovědí! 

Můžete vyplnit a zaslat neomezené množství letáčků z jakýchkoliv období soutěže. Do soutěže bude zařazen každý letáček se správně vyplněnými otázkami. Čím více letáčků odešlete, tím máte větší šanci na výhru.

5. Vyplněné letáčky nám zašlete nejpozději do 17. prosince 2023. Letáčky obdržené po tomto datu nebudou zařazeny do slosování.

6. Letáčky se správnými odpověďmi zařadíme do slosování. 19. prosince 2023 vylosujeme jednoho výherce, který získá zájezd do Číny pro dvě osoby v celkové hodnotě 139.600 Kč.

7. Na výhru nevzniká právní nárok. Soutěže se nesmí zúčastnit zaměstnanci TCM point, s.r.o., a jejich rodinní příslušníci.

8. Jakékoliv dotazy k soutěži či ohledně výběru toho správného produktu pro Vás směřujte na poradna@zdravizacinauvas.cz. Ráda Vám poradím!

9. Kdo nehraje, nevyhraje!

0,00 Kč
cena včetně DPH