Vlčihorská sada

Vůně rozkvetlých lesů a luk

K nákupu VÁNOČNÍCH DÁRKOVÝ SAD nad 1 500 Kč získáváte dopravu do Balíkovny/Zásilkovny ZDARMA. 

Pro radost, optimismus a vzpomínky na vůni rozkvetlých lesů a luk.

Přineste si domů nezapomenutelnou atmosféru bylinkové zahrady, která rozkvétá v srdci malebné vesničky Vlčí Hora. Jedinečné aroma Směsi éterických olejů Vlčihorská kombinuje vůni čerstvě rozkvetlé louky a balzámovou vůni okolních lesů. S každým nádechem vás přenese do naší zahrady, místa plného klidu a inspirace. Nová receptura čaje Vlčihorská zahrádka skrývá magickou sílu svatojánských bylin. Převažující meduňka, bylinka s citrónovou vůní, označována za "elixír života", zde jemně souzní s heřmánkem, třezalkou, lípou či růží. Oba produkty vám společně vykouzlí úsměv na rtech a zároveň posílí vaše zdraví, uleví při stresu a harmonizují trávení.

SLOŽENÍ

  • Směs éterických olejů Vlčihorská 10 ml (éterický olej ze šišek jedle bělokoré, éterický olej z šalvěje lékařské, éterický olej z fenyklu obecného, éterický olej z majoránky zahradní, éterický olej z modřínu opadavého, éterický olej z meduňky lékařské, Limonene*, Linalool*, Citral*, Geraniol*, Citronellol*. *-z přírodních éterických olejů).
  • Čaj Vlčihorská zahrádka (Meduňka nať, Bez černý květ, Heřmánek květ, Máta peprná list, Lípa květ, Měsíček květ, Řebříček květ, Třezalka květ, Růže stolistá květ, Levandule květ).

Baleno v dárkové krabičce.

Radost udělá všem, kteří potřebují prožít chvilku oddechu a chtějí se přenést ve vzpomínkách do prchavých letních okamžiků uprostřed klidu přírody. Zabalena v dárkovém balení přinese sada dvojnásobnou porci potěšení.

VÝROBCE: Nobilis Tilia s.r.o., Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa, Česká republika. 

399,00 Kč