Tulsi Imunita, 25 sáčků

Imunita, Zahřívá

Novinka v řadě Tulsi čajů má jako základ opět bazalku posvátnou, známou jako Tulsi, dále v tomto složení najdete skořicovník cejlonský, zázvor lékařský a pepř černý. Všechny byliny pochází z certifokovaného biologického zemědělství. Jsou bez umělých barviv, pesticidů, herbicidů a chemických látek.

Tulsi, neboli bazalka posvátná (Ocimmum sanctum) patří v Indii ke svatým bylinám. Záznamy o použití této byliny jsou známé několik tisíc let.
Tulsi Imunity (Kwath) patří k novinkám v řadě Tulsi čajů. Krásně zahřívá a výborně chutná. 

Bazalka posvátná podporuje imunitní systém (antioxidant), srdce, vitalitu a chrání před stresem, podporuje normální funkci dýchacího systému.

Skořicovník cejlonský je antioxidant a podporuje normální činnost střev, normální funkci dýchacího systému, normální stav pokožky a sliznic, normální funkci reprodukční a močové soustavy, normální trávení a funkci žaludku, normální činnost kardiovaskulárního systému, osvěžení těla, podporuje normální hladinu cukru v krvi.

Zázvor lékařský je antioxidant a podporuje normální hladinu cukru v krvi, normální činnost kardiovaskulárního systému, normální trávení, přirozenou obranyschopnost (imunitní systém), zdraví během cestování, normální funkci cest dýchacích.

SLOŽENÍ: Bazalka posvátná (Ocimum sanctum), Skořice cejlónská (Cinnamomum zeylanicum), Zázvor lékařský (Zingiber officinale), Pepř černý (Piper nigrum).

POUŽITÍ: 1 sáček zalijte vroucí vodou (200-250 ml) a nechte vyluhovat 3-5 minut, pro silnější chuť (5-10 minut). Pro přípravu ledového čaje je vhodné dávku zdvojnásobit.

OBSAH: 25 nálevových sáčků po 2 g

SKLADOVÁNÍ: Uchovávejte na chladném a suchém místě. Nevystavujte slunečnímu záření.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

  • Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Není určeno jako náhrada pestré stravy.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.

VYROBENO V INDII PRO PRODEJCE: Ecce Vita spol. s r.o., Pod hájem 111/1, 150 00 Praha, Česká republika.

135,00 Kč
cena včetně DPH