Summit Strážců Země 2023 (od 20. února 2023)

Osobní a spirituální rozvoj

NOVINKA: Summit Strážců Země 2023  

Koná se od 20. února 2023.

Účast je zdarma, registrujte se ZDE.

Šesti denní online kongres plný inspirativních učení, posvátných obřadů a praktických nástrojů přináší mimořádné řečníky, myšlenkové vůdce, vědce a šamany, kteří se všichni spojili ve službě Matce Zemi.

Bregg Braden říká:

"Náš vztah k druhým lidem, k našemu tělu, k Zemi, to je opravdu velké téma. Nežijeme ve vzduchoprázdnu. Věda nám rozděluje svět na malé krabičky, abychom ho mohli jednoduše studovat. To stejné se učíme ve škole. Ale Matka příroda v krabičkách nežije, příroda nezná rozdíl mezi tím, kde končí ona a začínáme my. Nedělá rozdíl mezi geologií a biologickými bytostmi.

Vy a já dlužíme sobě a našim dětem, budoucí generaci, abychom se chopili moudrosti, kterou máme na dosah ruky, bez ohledu na to, odkud pochází - z vědy, starodávných tradic nebo spirituality. Abychom se nechali unést moudrostí a vstoupili do pravdy - hledáme pravdivé, upřímné, faktické informace, které nám pomáhají vytvářet řešení pro svět, ve kterém dnes žijeme.

Náš svět se mění (dokonce už i pro skeptiky). Už nejde o přežití, nejde o to počkat, až změny přestanou. Už nemůžeme jen sedět a čekat, až se vše vrátí do "normálu".

Minulost je minulost. Změnu nemůžeme zastavit. Jediné, co máme pod kontrolou, je to, jak na změnu reagujeme." 

20.02.2023 - PŘIDEJ SE NYNÍ ZDARMA

0,00 Kč
cena včetně DPH