Šaolinový olej 25 ml

Vyprodáno ŠLACHY, SVALY, NACHLAZENÍ, BOLEST

Šaolinový olej skvěle prokrvuje, prohřívá a regeneruje pokožku v místě aplikace. Olej vmasírujeme na pokožku v oblasti zad, svalů, kloubů, krční páteře apod. Šaolinový olej je mimořádně vhodný k masáži kůže namáhaných částí těla se sklonem k výronům, nataženým vazům, či pohmožděninám.

Z hlediska tradiční čínské medicíny je každá bolest vyjádřením "hladu tkáně po energii". Znamená to, že v místě bolesti se nedostává patřičného zásobení krví a energií Qi. Tento stav je způsoben zablokováním toku energie a krve v dané oblasti. Šaolinový olej se v tradiční čínské medicíně používá na odblokování a rozproudění stagnace krve a energie. Šaolinový olej lze použít při klasických masážích místo jiných emulzí, navíc má výhodu vmasírování bylinných ingrediencí do hlubších partií těla.

SLOŽENÍ: Sesamum Indicum Seed Oil (sezamový olej), Mentha Arvensis Leaf Oil (mátový olej), Camphor (kafr), Methyl Salicylate, Eucalyptus Globulus Leaf Oil (eukalyptový olej), Melaleuca Leucadendron Cajuputi Leaf Oil (kajeputový olej), Lavandula Hybrica Oil (levandulový olej), Cymbopogon Nardus Oil (citronelový olej), Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil (skořivový olej), Eugenia Caryophyllus Leaf Oil (hřebíčkový olej), Menthol, Panax Ginseng Root Extract (ženšenový extrakt), Jasminum Officinale Flover Extract (jasmínový extrakt), Alcohol, Commiphora Myrrha Resin Extract (myrhový extrakt), Angelica Polymorpha Sinensis Root Extract (extrakt z anděliky čínské), Arnica Montana Flower Extract (extrakt z arniky), Carthamu Tinctorius Seed Oil (olej ze světlice barvířské), Boswelia Carterii Resin Oil (olej z boswelie), Symphytum Officinale Root Extract (kostivalový extrakt).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 3 - 4 x denně.

POUŽITÍ: Jemně vmasírovat na postižená místa.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

  • Nepřekračujte doporučené dávkování.
  • Ukládejte mimo dosah dětí.
  • Není určeno pro děti do 3 roku, pro těhotné ženy a kojící.
  • Nepoužívejte, pokud je originální obal porušen.
  • Při současném užívání s jinými léky se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.
  • Nepoužívat na otevřená poranění. 
  • Opatrně v těhotenství - nesmí se používat na oblast podbřišku.

SKLADOVÁNÍ: Skladujte a uchovávejte v suchu a chraňte před přímým slunečním světlem. Uchovávejte uzavřené.

OBSAH BALENÍ: 25 ml

VÝROBCE: TČM Herbs s.r.o., U Černé věže 6, 370 01 České Budějovice, Česká republika.

300,00 Kč
cena včetně DPH bez DPH 247,93 Kč