RESCUE® sprej 20 ml

Vyprodáno Stresové situace, emoce, napětí

Originální RESCUE® (Krizová esence) je k dostání i jako praktický příruční sprej.

KDY POMÁHÁ: Rescue (překl. krizová) esence je jedna z neznámějších a nejpoužívanějších esencí. Tuto esenci nosí lidé u sebe na cestách, mají ji v domácí lékárničce nebo v zásuvce na pracovišti. Za dlouhá léta se jedinečnost této kombinace osvědčila v nejrůznějších naléhavých situacích a ve stresových okamžicích. Kombinace květů vybraných Dr. Bachem pomáhá ve vypjatých situacích, kdy se náhle ocitneme pod tíhou událostí a naprosto ztratíme kontakt se sebou samými. Může jít o úrazy, nehody, různé druhy šoku, kóma, ztrátu vědomí, nečekanou špatnou zprávu či akutní bolest. Krizová esence je vynikající i v akutních stavech stresu, kdy se cítíme přetížení a emocionálně naprosto vypjatí (před zkouškou, pohovorem, veřejným vystoupením). Pomůže toto napětí uvolnit.

DÁVKOVÁNÍ: V krizových situacích  4x denně 4 stříknutí přímo pod jazyk, opakovat dle potřeby. Překročení denní dávky nezpůsobuje zdravotní riziko. Před operací, zkouškami, porodem nebo jinými zátěžovými situacemi se mohou kapky preventivně užívat již 3 dny předem.

SLOŽENÍ: Macerát květů rostlin Devaterník penízkovitý, Netýkavka žlázonosná, Bílá lesní réva, Snědek okoličnatý, Slíva třešňová v pramenité vodě, konzervant Glycerin.

UPOZORNĚNÍ: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy.

VÝROBCE: Nelsons, Bach Flower Remedies Ltd. Wimbledon, SW 198, UK. 

395,00 Kč