REISHI 90 cps.

IMUNITA, OBĚHOVÁ SOUSTAVA, CHOLESTEROL
Vitální houba Reishi, přezdívaná také "královská houba", je již stovky let vyhledávanou a oblíbenou především ve východní medicíně. Extrakt obsažený v tomto produktu je až 20x koncentrovanější než klasický prášek ze sušených hub, proto je jeho účinek několikanásobně vyšší. Reishi normalizuje činnost oběhové soustavy, posiluje přirozenou obranyschopnost našeho organismu a napomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi. 


Současná legislativa EU reguluje uvádění informací o účincích doplňků stravy. Podrobnější informace, jež které by mohly vzbudit dojem léčebného účinku, tedy nejsme oprávněni uvádět. Využijte tedy volně dostupné zdroje informací o houbách, jež regulovány nejsou.

POVOLENÁ ZDRAVOTNÍ TVRZENÍ dle platných nařízení EU:

- Přirozená obranyschopnost - imunitní systém.

- Normální funkce oběhové soustavy.

- Normální hladina cholesterolu v krvi.

SLOŽENÍ V 1 TOBOLCE: 400 mg extraktu 30%. Kapsle HPMC (rostlinná). Bez jakýchkoliv přídatných látek. POUZE ČISTÁ SUROVINA. DOPORUČENÉ 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 1 - 4 kapsle denně, dle potřeby nebo dle doporučení praktika čínské medicíny. Kapsle užívejte na lačno (min. 20 minut před jídlem či 30 minut po jídle), zapíjejte vodu nebo slabým čajem. 

POUŽITÍ: 

Užívejte na lačno (min. 30 minut před jídlem nebo 60 minut po jídle), zapíjejte dostatečným množstvím tekutin. Užívejte vždy 5 dní v týdnu a 2 dny vynechte. K dosažení optimálního účinku doporučujeme užívat alespoň 3 měsíce. Při užívání doporučujeme zvýšit příjem vitamínu C, který zvyšuje vstřebatelnost účinných látek obsažených v doplňku stravy.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování. 
  • Ukládejte mimo dosah dětí. 
  • Není určeno pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící. 
  • Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. 
  • Dbejte na různorodou, vyváženou stravu a zdravý životní styl. 
  • Nepoužívejte, pokud je originální obal porušen. 
  • Při současném užívání s jinými léky se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.

SKLADOVÁNÍ: Skladujte a uchovávejte v suchu a chraňte před přímým slunečním světlem. Po prvním otevření spotřebujte do 6 měsíců a uchovávejte uzavřené.

OBSAH BALENÍ: 90 tobolek 

HMOTNOST OBSAHU: 45 g

VÝROBCE: Mgr. Kateřina Vejrychová - Homeovita, Brožíkova 428, 530 09 Pardubice, Česká republika.

550,00 Kč