Osvěžovač vzduchu NÁDECH 100 ml

Vyprodáno Úleva při nachlazení a při kašli

Citlivý pomocník při dýchacích obtížích.

Nadechněte se a nechte rozvinout vůně blahodárných éterických olejů z jehličnanů a eukalyptu. Síla tohoto citlivého osvěžovače vzduchu vás přenese do hlubin lesa a zároveň uleví při nachlazení a kašli. Funguje jako prevence i účinná pomoc a díky svěží a intenzivní vůni rozptyluje únavu a povznáší náladu. Stane se vaším nepostradatelným pomocníkem pro sychravá období roku!

V období nachlazení, rým a chřipek potěší celou rodinu. Dobré zkušenosti s ním mají také provozovatelé škol a školek, hodí se do čekáren ordinací i na pracoviště.

NÁVOD K POUŽITÍ: Pomocí rozprašovače stříkněte směs několikrát do vzduchu. Éterické oleje se samovolně rozptýlí do prostředí. Přípravek není určen k aplikaci na tělo. Prosíme dbejte na informace uvedené ve fotogalerii k tomuto výrobku.


SLOŽENÍ: Alcohol (rozpouštědlo); Pinus Sylvestris Leaf Oil (éterický olej z borovice lesní); Abies Alba Cone Oil (éterický olej ze šišek jedle bělokoré); Picea Abies Leaf Oil (éterický olej ze smrku ztepilého); Eucalyptus Globulus Leaf Oil (éterický olej eukalyptový); Limonene*; Linalool*.

*- z přírodních éterických olejů.

VÝROBCE: Nobilis Tilia s.r.o., Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa, Česká republika. 


219,00 Kč
cena včetně DPH