Fermented Broccoli Sprouts 400 mg (Fermentované brokolicové klíčky), 30 cps.

ANTIOXIDANT, DETOX

Obsahuje fermentované organické brokolicové klíčky a aktivovanou bio brokolici. Standardizované množství Sulforaphane 140 mcg, Glukorafanin 350 mcg, Myrosinase 105 mcg pro synergický efekt. Nízkoteplotní proces  sušení. Zachování základní aktivity myrosinázy (na rozdíl od procesu extrakce). Kontrola správného času sklizně klíčků pro nejvyšší obsah látek.   

Současná legislativa EU reguluje uvádění informací o účincích doplňků stravy. Podrobnější informace, jež které by mohly vzbudit dojem léčebného účinku, tedy nejsme oprávněni uvádět. Využijte tedy volně dostupné zdroje informací o bylinách, jež regulovány nejsou, případně se obraťte na naši poradnu: poradna@zdravizacinauvas.cz.

POVOLENÁ ZDRAVOTNÍ TVRZENÍ dle platných nařízení EU:

SLOŽENÍ V 1 KAPSLI: Organické fermentované klíčky z brokolice - 400 mg, Organická brokolice prášek z rostliny - 100 mg, Glukorafanin - 350 mcg, Sulforafan - 140 mcg, Myrosináza - 105 mcg, Organic koncentrát z rýžového zrna, rostlinná kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 1 kapsle denně.

POUŽITÍ: Užívejte s jídlem, zapíjejte dostatečným množstvím tekutin.  

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: 

  • Nepřekračujte doporučené dávkování.
  • Ukládejte mimo dosah dětí.
  • Není určeno pro děti do 3 roku, pro těhotné ženy a kojící.
  • Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou, vyváženou stravu a zdravý životní styl.
  • Nepoužívejte, pokud je originální obal porušen.
  • Při současném užívání s jinými léky se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.

 

Dr. Mercola je jedna z předních zdravotnických společností ve světě, která vyrábí přírodní produkty. Značka nese název po svém zakladateli - Josephovi Mercolovi, který je americkým zastáncem alternativní medicíny.

789,00 Kč
cena včetně DPH