FEMI DRINK 150 g (30 denních dávek) - Nápoj z Jamu čínského a Drmku obecného

Harmonizace ženského organismu, menopauza

FEMI DRINK obsahuje Jam čínský, jinak známý také jako Wild jam, Světelný kořen nebo pod čínským názvem Shan Yao. Je to velmi výživná hlíza, která nabízí široké spektrum využití. DRMEK OBECNÝ pak podporuje působení Jamu čínského svými obecně známými účinky především na ženský organismus.

Jam čínský (Wild Yam) patří mezi léčivé rostliny obsahující látky označované jako fytoestrogeny, což jsou, velmi zjednodušeně řečeno, látky působící podobně jako některé ženské hormony, takže se dá říci, že harmonizují hormonální systém. Wild Yam je tedy přírodní alternativou klasické chemické terapie, která nemusí každé ženě vyhovovat a která sebou přináší nežádoucí účinky. V některých zemích je Wild Yam stále častěji doporučován jako přírodní alternativa hormonální substituční terapie. 

DRMEK OBECNÝ v těle působí také podobně jako některé ženské hormony. Příznivě pomůže při bolestivé menstruaci, upraví menstruační cyklus a pomůže při bolestivé či nepravidelné menstruaci, při krvácení z dělohy či nadměrným krvácení při menstruaci. Některé zdroje uvádějí, že Drmek obecný reguluje menstruační cyklus a také podporuje ovulaci. Kombinace obou bylin je také užitečnou součástí při řešení premenstruačního syndromu, což je kombinace tělesných a emočních projevů objevujících se před menstruací. Jedná se o velice nepříjemné, stresující a náročné období v životě ženy, které může nastat i den po ovulaci a trvat pár dnů, ale i dva týdny. Mnohdy ženu zcela vyřadí z běžného života. 

Doporučuji doplnit o Směs éterických olejů  OPORA PŘI MENOPAUZE 10 ml nebo o Směs éterických olejů ÚLEVA PŘI PMS 10 ml.

Současná legislativa EU reguluje uvádění informací o účincích doplňků stravy. Podrobnější informace, jež které by mohly vzbudit dojem léčebného účinku, tedy nejsme oprávněni uvádět. Využijte tedy volně dostupné zdroje informací o bylinách, jež regulovány nejsou, případně se obraťte na naši poradnu: poradna@zdravizacinauvas.cz.

POVOLENÁ ZDRAVOTNÍ TVRZENÍ dle platných nařízení EU:

  • Pro harmonizaci ženského organismu.
  • Pomáhá udržovat komfort při menopauze.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 5 g denně

SLOŽENÍ: Extrakt 10:1 z kořene Jamu čínského (Dioscorea oppositifolia L.) 90%, Extrakt 10:1 z plodu Drmku obecného (Vitex agnus-castus L.) 10%..

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

  • Nepřekračujte doporučené dávkování.
  • Ukládejte mimo dosah dětí.
  • Není určeno pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící.
  • Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou, vyváženou stravu a zdravý životní styl.
  • Nepoužívejte, pokud je originální obal porušen.
  • Při současném užívání s jinými léky se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.

SKLADOVÁNÍ: Skladujte a uchovávejte v suchu a chraňte před přímým slunečním světlem. Po prvním otevření spotřebujte do 6 měsíců a uchovávejte uzavřené.

HMOTNOST OBSAHU: 150 g

VÝROBCE: Mgr. Kateřina Vejrychová, Brožíkova 428, 530 09 Pardubice, Česká republika.

540,00 Kč
cena včetně DPH
Skladem