DETOX DRINK 150 g (30 denních dávek) - Nápoj ze Slzovky obecné

SLEZINA, DETOXIKACE

Z pohledu tradiční čínské medicíny harmonizuje čchi středního ohniště ZHONG JIAO.

DETOX DRINK tvoří Slzovka obecná, jinak nazývanou také jako Jojobovy slzy nebo známou pod čínským názvem Yi Yi Ren. Ta je jednou z nejdéle pěstovaných obilovin na světě. Byla základem stravy ve starém Egyptě, Palestině či Řecku. Semena této divoké trávy, která jsou podobná ječmenu, mají silné čisticí účinky a používají se k detoxikaci organismu. Podporují funkci sleziny, pomáhá trávení masa a tuků. SMETÁNKA MONGOLSKÁ podporuje působení Slzovky obecné svými obecně známými účinky na organismus.

Extrakt ze semen Slzovky obecné je vyroben z povařených semen, nikoliv ze semen pražených, jež mají na organismus zcela opačné účinky.

Vzhledem k přírodní povaze produktu je třeba počítat s tím, že každá šarže může mít trochu jinou barvu a chuť, což ovšem není na závadu a nemění to nic na deklarovaném účinku nápoje.

Současná legislativa EU reguluje uvádění informací o účincích doplňků stravy. Podrobnější informace, jež které by mohly vzbudit dojem léčebného účinku, tedy nejsme oprávněni uvádět. Využijte tedy volně dostupné zdroje informací o bylinách, jež regulovány nejsou, případně se obraťte na naši poradnu: poradna@zdravizacinauvas.cz.

SLOŽENÍ: Extrakt 5:1 ze semen Slzovky obecné (Coix lacryma-jobi L.) 90%, Extrakt 10:1 z kořene Smetánky mongolské (Taraxacum mongolicum Hand.-Mazz.) 10%.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 5 g denně

POUŽITÍ: 5 g bylinného nápoje (1 zarovnanou čajovou lžičku) zalijte cca 2,5 dcl horké vody a dobře promíchejte. Doporučuje se pít nejlépe jako první nápoj po ránu (místo čaje či kávy ke snídani) nebo kdykoliv během dopoledne. V případě urychlení účinku (např. u obezity) lze dávkování zvýšit a nápoj pít častěji (až 2-3x denně bez omezení doby). K dosažení optimálního účinku doporučujeme užívat alespoň 3 měsíce, jinak lze užívat neomezeně dlouhou dobu.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: 

  • Neužívejte při akutních infekčních onemocnění s teplotou (chřipka, angína apod.) 
  • Nepřekračujte doporučené dávkování.
  • Ukládejte mimo dosah dětí.
  • Není určeno pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící.
  • Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou, vyváženou stravu a zdravý životní styl.
  • Nepoužívejte, pokud je originální obal porušen.
  • Při současném užívání s jinými léky se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.

SKLADOVÁNÍ: Skladujte a uchovávejte v suchu a chraňte před přímým slunečním světlem. Po prvním otevření spotřebujte do 6 měsíců a uchovávejte uzavřené.

HMOTNOST OBSAHU: 150 g

VÝROBCE: Mgr. Kateřina Vejrychová, Brožíkova 428, 530 09 Pardubice, Česká republika.

540,00 Kč
cena včetně DPH bez DPH 482,14 Kč