DANSHEN Q10 cardio, 90 cps.

Kardiovaskulární, cévní soustava

Synergická kombinace extraktů a mikro živin pro normální funkci srdce.

Kombinace extraktu z kořene Danshen, Koenzymu Q 10, Vitaminu E a Thiaminu je synergická kombinace - působení jednotlivých složek se vzájemně umocňuje. Tím se zlepšuje rychlost a účinnost vstřebávání. Produkt je standartizován na 20% Kyseliny salvianolové.

Šalvěj červenokořená (Salvia miltiorrhiza) je kvetoucí rostlina pocházející z Číny, Japonska, Koreji i Mongolska. Patří do čeledi hluchavkovitých. Kořeny rostliny se nazývají Danshen a používají se v tradiční čínské medicíně více než 2000 let. Kořeny rostliny obsahují přes 200 účinných látek, vitamínů, minerálů a antioxidantů. Mezi nejdůležitější patří Kyselina salvionolová a Tanshinony. Rostlina je typická svým dužnatým a červeným kořenem. Listy mají modrou až nachovou barvu. Jelikož je součástí moderního čínského lékopisu je i komerčně pěstována.

Koenzym Q 10 je sloučenina podobná vitamínům. Působí v mitochondriích buněk a přispívá ke konverzi energie z potravy do chemické energie ATP a odpovídá za "buněčné dýchání". Za výzkum koenzymu Q10 byla v roce 1978 Angličanu Peteru Mitchellovi udělena Nobelova cena.

Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Mezi vitamíny byl zařazen v roce 1922 jako pátý v pořadí, proto nese označení E. Je rozpustný v tucích a v těle se může při nadbytku ukládat v tukových zásobách.

Thiamin neboli Vitamin B1 je ve vodě rozpustný vitamin přispívá k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti. Podporuje normální funkci srdce a přispívá k normálnímu energetickému metabolizmu.

SLOŽENÍ V 1 TOBOLCE: Danshen 500 mg, extrakt z kořene (20% Kyseliny salvianolové B); Koenzym Q 10 10 mg; Vitamin E 7 mg; Thiamin 1,4 mg. Bez plnidel a konzervantů.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 2-3 tobolky denně.

POUŽITÍ: Tobolky užívejte nejlépe na lačno a zapijte dostatečným množstvím vody.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Ukládejte mimo dosah dětí.
  • Není určeno pro děti do 3 let, pro těhotné ženy a kojící.
  • Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy.
  • Dbejte na různorodou, vyváženou stravu a zdravý životní styl.
  • Nepoužívejte, pokud je originální obal porušen.
  • Při současném užívání s jinými léky se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.
  • Užívání se nedoporučuje lidem s léky na ředění krve.  

SKLADOVÁNÍ: Skladujte a uchovávejte v suchu a chraňte před přímým slunečním světlem. Uchovávejte uzavřené.

OBSAH BALENÍ: 90 tobolek

HMOTNOST OBSAHU: 45 g

DISTRIBUTOR: Zastoupení pro Českou republiku, Slovenskou republiku, Německo, Rakousko: Pharmacopea CZ s.r.o., Rybná 716/24, Staré Město, Praha 1


790,00 Kč
cena včetně DPH bez DPH 705,36 Kč