Curcumin Phytosome® Power Complex - kurkumin s vysokou vstřebatelností, 90 cps.

Curcumin s vysokou vstřebatelností

Kurkumin s vysokou vstřebatelností. Díky patentované technologii Phytosome® - která do fosfolipidového přípravku zabuduje 3 základní kurkuminoidy (kurkumin, demethoxykurkumin, bisdemethoxykurkumin) se zvýší vstřebatelnost a využitelnost kurkuminu v organizmu o 2900%.

Kurkumin je flavonoid označovaný také jako kurkumová žluť a je aktivní složkou kořenu kurkumy. Jde o jednu z nejvíce prozkoumaných přírodních látek s celou škálou blahodárných účinků na lidský organizmus. Účinnost kurkuminu ovšem závisí na jeho vstřebatelnosti a biologické dostupnosti, která je velmi malá.

Curcumin Phytosome® Power Complex je patentovaná forma kurkuminu navázaného na komplex fosfolipidů s klinicky prokázanou zvýšenou vstřebatelností a biologickou dostupnosti. Patentovana technologie Phytosome® do fosfolipidového přípravku zabuduje 3 základní kurkuminoidy - kurkumin, demethoxykurkumin, bisdemethoxykurkumin. Phytosome® technologie zvyšuje využitelnost kurkuminu 29x neboli o 2900 % oproti standardním extraktům kurkuminu.

Curcumin Phytosome Power Complex zajišťuje lepší profil kurkuminoidů v krevní plasmě díky vysokému obsahu dementhoxykurkuminu, který je považován za důležitější pro protizánětlivé účinky.

Technologie Phytosome® je založena na biomimetickém konceptu. Čerpá energii z přesvědčení, že napodobování přírody, její přetvoření vědeckými mozky sestavením procesů a principů v laboratoři, je prostředkem, jak dosáhnout přínosů v podobě racionalizace, zjednodušení, udržitelnosti, snášenlivosti a bezpečnosti pro člověka.

SLOŽENÍ V 1 TOBOLCE: 500 mg Meriva® Phytosome® Turmeric Complex patentovaná směs extraktu kořene kurkumy a fosfatidylcholinu 500 mg Kurkumin a další kurkuminoidy, min. 20%Rostlinná tobolka. Bez plnidel a konzervantů.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Při zdravotních problémech 2-4 tobolky denně.

POUŽITÍ: Tobolky užívejte nejlépe s jídlem a zapijte dostatečným množstvím vody.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Ukládejte mimo dosah dětí.
  • Není určeno pro děti do 3 let, pro těhotné ženy a kojící.
  • Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy.
  • Dbejte na různorodou, vyváženou stravu a zdravý životní styl.
  • Nepoužívejte, pokud je originální obal porušen.
  • Při současném užívání s jinými léky se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.

SKLADOVÁNÍ: Skladujte a uchovávejte v suchu a chraňte před přímým slunečním světlem. Uchovávejte uzavřené.

OBSAH BALENÍ: 90 tobolek

HMOTNOST OBSAHU: 45 g

DISTRIBUTOR: Zastoupení pro Českou republiku, Slovenskou republiku, Německo, Rakousko:

Pharmacopea CZ s.r.o., Rybná 716/24, Staré Město, Praha 1


590,00 Kč
cena včetně DPH bez DPH 526,79 Kč