Cordyceps 50%, 90 cps.

VITÁLNÍ HOUBA

Cordyceps militaris (housenice červená) patří k velmi ceněným houbám čínské medicíny. Zvolte ideální poměr polysacharidů, cordycepinu, D-manitolu a dalších bioaktivních látek pro nejlepší výsledky. V čínské medicíně se používá pro podporu vitality, obranyschopnosti, fyzické výkonnosti a vytrvalosti.patřil ve starověké Číně a Tibetu k nejcennějším houbám využívaným k harmonizaci duše i těla. Tato cizopasná houba je bohatým zdrojem betaglukanů, minerálů, stopových prvků i vitamínů.

Cordyceps s 50% polysacharidů a s garantovaným minimálním obsahem 20% beta-1,3/1,6 D-glukanů je extrakt z Cordycepsu s nejvyšší koncentrací houbových beta glukanů na trhu. Betaglukany jsou hlavní účinné látky vitálních hub.

Cordyceps s koncentrací 50 % polysacharidů a 20 % β-1,3/1,6 D-glukanů působí razantněji na podporu přirozené obranyschopnosti. Je tedy vhodný u akutních nerovnováh (u dlouhodobých nerovnováh je vhodnější Cordyceps s obsahem 30% polysacharidů, která obsahuje široké spektrum účinných látek).

Současná legislativa EU reguluje uvádění informací o účincích doplňků stravy. Podrobnější informace, jež které by mohly vzbudit dojem léčebného účinku, tedy nejsme oprávněni uvádět. Využijte tedy volně dostupné zdroje informací o houbách, jež regulovány nejsou, případně se obraťte na naši poradnu: poradna@zdravizacinauvas.cz nebo využijte Wiki herbář umožňující zjistit, jak jsou jednotlivé nemoci spojeny s vitálními houbami.

POVOLENÁ ZDRAVOTNÍ TVRZENÍ dle platných nařízení EU:

  • Nemá povolená žádné zdravotní tvrzení.


SLOŽENÍ V 1 TOBOLCE: Cordyceps (Housenice červená, Cordyceps militaris) 100% čistý extrakt - 500 mg. Bez pomocných látek, aditiv a konzervantů.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Běžná dávka: 1-2 tobolky denně, zvýšená dávka: 3-10 tobolek denně (je vhodné poradit se s lékařem či praktikem čínské medicíny). 

Doporučujeme užívat vždy 5 dní v týdnu a 2 dny vynechat.

Cordyceps by se neměl užívat večer! Neužívat u stavů nespavosti, horkých onemocněních, u akutních zánětů, při všech stavech horkosti. 

POUŽITÍ: Užívejte na lačno (min. 30 minut před jídlem či 60 minut po jídle), zapíjejte vodu nebo slabým zeleným čajem.

UPOZORNĚNÍ:

  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Ukládejte mimo dosah dětí.
  • Není určeno pro děti do 3 let, pro těhotné ženy a kojící.
  • Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy.
  • Dbejte na různorodou, vyváženou stravu a zdravý životní styl.
  • Nepoužívejte, pokud je originální obal porušen.
  • Při současném užívání s jinými léky se poraďte s lékařem nebo lékárníkem. 

SKLADOVÁNÍ: Skladujte a uchovávejte v suchu a chraňte před přímým slunečním světlem. Uchovávejte uzavřené.

OBSAH BALENÍ: 90 tobolek

HMOTNOST OBSAHU: 53 g

VÝROBCE: TCM POINT s.r.o. (MycoMedica), Tomkova 53, 549 54 Police nad Metují

990,00 Kč