Silybin Phytosome® – silybin s vysokou vstřebatelností, 90 cps.

JÁTRA, TRÁVENÍ, PROČIŠTĚNÍ

Vysoce vstřebatelná a výzkumy podložená forma výtažku z Ostropeřcece mariánského pro podporu jater. Jde o kombinací flavonoidového extraktu z ostropestřece mariánského - silybinu a fosfolipidů. Silybin je za normálních okolností ve vodě rozpustný flavonoid, který se díky fytosomální technologii zabuduje do fosfolipidové mřížky a vytváří tak komplex s fosfatidylcholinem. Díky tomu Silybin účiněji proniká do buněčných membrán jaterní tkáně. Fosfatidylcholin není v tomto případě pouze pasivním nosičem silybinu, ale přispívá též k regeneraci jater. Silybin Phytosome® je 5x účinější než běžné extrakty z Ostropestřece mariánského.

Silybin je hlavní účinnou složkou silymarinu, který se získává ze semen Ostropestřce mariánského. Ostropestřec mariánský podporuje normální funkci jater, pomáhá chránit jaterní buňky před oxidačním stresem, přispívá k detoxikaci jater, pomáhá udržovat normální funkci jater, pomáhá podporovat trávení a čištění těla. Cholin přispívá k udržení normální funkce jater a k normálnímu metabolismu lipidů. 

Silybin® Phytosome® Power Complex je patentovaná forma silybinu navázaného na komplex fosfolipidů s klinicky prokázanou zvýšenou vstřebatelností a biologickou dostupností.Patentovaná forma Silybin Phytosome Patentovaná technologie Phytosome® do fosfolipidového přípravku zabuduje účinnou složku z ostropestřece mariánského. Phytosome® technologie zvyšuje využitelnost silybinu 5x oproti standardním extraktům silymarinu.

Technologie Phytosome® je založena na biomimetickém konceptu. Čerpá energii z přesvědčení, že napodobování přírody, její přetvoření vědeckými mozky sestavením procesů a principů v laboratoři, je prostředkem, jak dosáhnout přínosů v podobě racionalizace, zjednodušení, udržitelnosti, snášenlivosti a bezpečnosti pro člověka.

SLOŽENÍ V 1 TOBOLCE:  180 mg Silibyn Phytosome® Complex patentovaná směs extraktu ostropestřece mariánského a fosfatidylcholinu, 370 mg inulín. Rostlinná tobolka. Bez plnidel a konzervantů.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 1-2 tobolky denně.

POUŽITÍ: Tobolky užívejte nejlépe s jídlem a zapijte dostatečným množstvím vody.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Ukládejte mimo dosah dětí.
  • Není určeno pro děti do 3 let, pro těhotné ženy a kojící.
  • Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy.
  • Dbejte na různorodou, vyváženou stravu a zdravý životní styl.
  • Nepoužívejte, pokud je originální obal porušen.
  • Při současném užívání s jinými léky se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.

SKLADOVÁNÍ: Skladujte a uchovávejte v suchu a chraňte před přímým slunečním světlem. Uchovávejte uzavřené.

OBSAH BALENÍ: 90 tobolek

HMOTNOST OBSAHU: 100 g

DISTRIBUTOR: Zastoupení pro Českou republiku, Slovenskou republiku, Německo, Rakousko:

Pharmacopea CZ s.r.o., Rybná 716/24, Staré Město, Praha 1 
750,00 Kč
cena včetně DPH bez DPH 669,64 Kč