Kurz Eckharta Tolleho BRÁNY DO PŘÍTOMNOSTI

Bezplatný kurz začíná 17. 6. 2024.

Brány do přítomnosti Vám nabízí nástroje pro orientaci ve složitosti života s větší lehkostí a vědomím.

Je to pozvání zpomalit, nadechnout se a znovu se spojit s podstatou svého bytí.

Mezi Eckhartovými mnoha poznatky vynikla jedna jeho praxe svou jednoduchostí a transformačním potenciálem: praxe všímavého dýchání.

Nešlo o únik z reality, ale o to, zabývat se touto praxí s každým nádechem úplněji, hlouběji. Začleněním tohoto jednoduchého nástroje do své každodenní rutiny si začnete všímat posunu…

Přítomnost je dovednost, kterou se můžete naučit. Vyžaduje to nechat přemýšlející a soudící mysl za sebou a otevřít se tichu. Nikdo neprozkoumal a nesdílel umění přítomnosti tak intenzivně jako Eckhart Tolle.

Eckhart Tolle: jeden z nejvýznamnějších duchovních průvodců současnosti

Je uznávaným autorem a duchovním průvodcem. Dotkl se životů milionů lidí po celém světě svými hlubokými vhledy do všímavosti a síly přítomného okamžiku.

Jeho bestsellery, včetně "Moc přítomného okamžiku" a "Nová Země", se staly majáky světla pro ty, kteří hledají jasnost, mír a hlubší pochopení svého pravého já.

Tato bezplatná 4dílná série Vás naučí jednoduché praktické techniky k:

  • Zklidnění své mysli.
  • Propojení se s přítomným okamžikem.
  • Zažití klidu, který se nachází mimo ruchy každodenního života.
  • Tato cesta neslibuje jen postřehy, ale hmatatelné posuny směrem k vnitřnímu míru, snížení stresu a skutečné spojení s tady a teď.

V tomto kurzu se můžete těšit na jednoduché, přitom účinné nástroje: Seznámíte se s nástroji k integraci Eckhartova učení do tvého života. Tato série klade velký důraz na praktická cvičení a postupy v reálném světě.

Nádherné prostředí: Eckhart si vybral speciální místa natáčení. Jsou výjimečně krásná, aby zlepšila Váš zážitek z učení. Úchvatná scenérie není jen kulisou, ale nedílnou součástí výuky, která Vás zve k hlubšímu spojení s přírodou a podstatou samotné přítomnosti.

Hloubkovou transformaci: Připravte se na cestu transformace, která nejen podpoří duchovní růst, ale také Vás ponoří do úžasné krásy přírodního světa.

Série slibuje, že se dotkne Vašeho srdce a duše a nabídne hluboké emocionální nástroje pro vnitřní pohodu.

Když se zapojíte, očekávejte, že zažijete posílený pocit vnitřního míru, hlubší přítomnost v reálném okamžiku a znovu zažehnutou radost z jednoduchých zázraků života.

Nenechte si ujít tento bezplatný 4dílný webinář a šanci propojit Eckhartovo učení do svého každodenního života a být svědkem vlivu této transformační cesty.

"Síla vytváření lepší budoucnosti je obsažena v přítomném okamžiku: Dobrou budoucnost vytváříte tím, že vytváříte dobrou přítomnost." - Eckhart Tolle

Bezplatný kurz začíná 17. 6. 2024, tak to nepropásněte!

Účast je zdarma, registrujte se ZDE:

Vaše Homeovita ❤

0,00 Kč
cena včetně DPH